18 Temmuz 2014

Auto King Randevu Süresi Uzun.

Bugün (17 Temmuz) sigortamın kapsadığı küçük onarımlar için Auto King'e gittim. Basit 2 sıyrık vardı onarılması gereken, en fazla 3-4 saat sürecek, benimle ilgilenen kişi 15 Ağustos'a kadar dolu olduklarını, 15 Ağustosa randevu verebileceğini (Cuma gününe denk geliyor) işlemin 16 Ağustosta bitmemesi durumunda 18 Ağustosta aracımı verebileceklerini söyledi. Basit 2 sıyrık, en fazla 3-4 saatlik iş ama özellikle bir Cuma gününe denk getirilen randevu ve Cumartesi de bitmeyebileceği ifade edilen bir servis işi.

Görevli ayrıca 2 onarım için sigortanın bana tanıdığı 4 onarım hakkımı da aldı. Daha önce de bu servisten hizmet aldığım için böyle bir yaklaşım beni kuşkulandırdı. Şikayetçiyim.

Tekin 4.019 Okunma

Cevaplar

  • Auto King Temsilcisi19 Eylül 2014

    Sayın ilgili, Sigortalının aracının arka tampon sağ üst köşesinde yer alan sıyrık için 1 adet, arka tampon sağ alt kısmında yer alan sıyrık için 1 adet, sol ön kapıda yer alan boya hasarlı göçük için ise 1 adet Boya Onarımı ve 1 adet Kaporta Onarımı hakkı ile onarılması için mutabık kalınmış olup, ilgili Sigorta Şirketi anlaşmaları gereği randevu tarihinin, randevu taahhütleri içerisinde belirlendiği tespit edilmiştir. Şikayetlerinizi, öneri, talep ve teşekkürlerinizi, www.autoking.org. web sitemizde müşteri görüşleri kısmına yazarak, ya da 0212 286 54 44 numaralı telefonu arayıp, Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla, AUTO KING Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön