11 Temmuz 2016

Auto King Mini Yama Boya Aşındı.

19/04/2016 tarihinde aracımın sağ alt çamurluk kısmında oluşan sürtmeden dolayı Doğa Sigorta mini onarım kapsamında Auto King Aydın şubesine gittim. Bana neredeyse 1 ay sonrasına yani 02/05/2016 tarihine randevu verdiler. 1 gün boyunca serviste bekleyene arabamı akşamüstü teslim aldım. Sağ alt tamponu halletmişler bir sıkıntı gözükmüyordu ancak birkaç hafta sonra işlem yapılan bölge eski hale kendiliğinden geri döndü. Beyaz macunlar görünmeye başladı boyası döküldü. Üstelik aracımı kendim çeşme suyuyla fırça sürmeden yıkadım. 9 Temmuz 2016 tarihinde Auto King Aydın şubesine yapılan işlemin hatalı olabileceğini tekrar kendiliğinden eski hale geldiğini bu durumu düzeltmeleri gerektiğini söyledim. Servisteki görevli şahıs işlem yapılan bölgenin kendiliğinden bu hale gelemeyeceğini, mutlaka yeni bir sürtme sonucu oluşacağını, servis olarak düzeltme işlemi yapılamayacağını belirttiler.

Osman 1.104 Okunma

Cevaplar

  • Osman03 Kasım 2016

    Aylar geçmesine rağmen geri dönüş yapılmadı. Temmuzda hakem heyetine şikayette bulundum. Arabamın sağ alt tampon bölgesi hala aynı şekilde durmaktadır. Hiçbir boyatma pasta cila işlemine tabi tutmadan sabırla bekliyorum. Hakem heyetinden lehime karar çıkarsa aylardır beklediğimin karşılığını ve yapılan işlemin bedelini aracımda oluşan değer kaybını alacağım. Bu firmanın değil kapısından sokağından geçmemek lazım.

  • Osman30 Ağustos 2016

    Telefonum arıza yaptığı için cevap veremedim. Bana başka yollarla ulaşabilirdiniz. Şimdi telefonum aktiftir ve bu mağduriyetimin çözülmesi için aranmayı beklemekteyim. Aracım hala AutoKing in başarısız ayıplı boyasıyla durmaktadır.

  • Auto King Temsilcisi18 Temmuz 2016

    Sayın İlgili, Sigortalı aramalara cevap vermemiştir. Şikayetlerinizi, öneri, talep ve teşekkürlerinizi, www.autoking.org. web sitemizde müşteri görüşleri kısmına yazarak, ya da 0212 286 54 44 numaralı telefonu arayıp, Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla, AUTO KING Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön