Auto King Mini Yama Boya Aşındı.

Osman G. |

19/04/2016 tarihinde aracımın sağ alt çamurluk kısmında oluşan sürtmeden dolayı Doğa Sigorta mini onarım kapsamında Auto King Aydın şubesine gittim. Bana neredeyse 1 ay sonrasına yani 02/05/2016 tarihine randevu verdiler. 1 gün boyunca serviste bekleyene arabamı akşamüstü teslim aldım. Sağ alt tamponu halletmişler bir sıkıntı gözükmüyordu ancak birkaç hafta sonra işlem yapılan bölge eski hale kendiliğinden geri döndü. Beyaz macunlar görünmeye başladı boyası döküldü. Üstelik aracımı kendim çeşme suyuyla fırça sürmeden yıkadım. 9 Temmuz 2016 tarihinde Auto King Aydın şubesine yapılan işlemin hatalı olabileceğini tekrar kendiliğinden eski hale geldiğini bu durumu düzeltmeleri gerektiğini söyledim. Servisteki görevli şahıs işlem yapılan bölgenin kendiliğinden bu hale gelemeyeceğini, mutlaka yeni bir sürtme sonucu oluşacağını, servis olarak düzeltme işlemi yapılamayacağını belirttiler.

Etiketler :

Y.S. Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman G.
  30 Ağustos
  00:44

  Telefonum arıza yaptığı için cevap veremedim. Bana başka yollarla ulaşabilirdiniz. Şimdi telefonum aktiftir ve bu mağduriyetimin çözülmesi için aranmayı beklemekteyim. Aracım hala AutoKing in başarısız ayıplı boyasıyla durmaktadır.

 • 18 Temmuz
  11:47

  Sayın İlgili,

  Sigortalı aramalara cevap vermemiştir.

  Şikayetlerinizi, öneri, talep ve teşekkürlerinizi, www.autoking.org. web sitemizde müşteri görüşleri kısmına yazarak, ya da 0212 286 54 44 numaralı telefonu arayıp, Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  AUTO KING

  Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü