21 Temmuz 2014

Auto King Mini Onarımda Park Sensörünü Boyamıyor.

İzmir Bornova Auto King şubesine 16.07.2014 tarihinde aracımı, boya sıyrıkları mini onarımı için (boyanacak alandaki bir park sensörünü yenisi ile değiştirerek) teslim ettim, yetkili personel boyanacak alandaki yeni siyah park sensörünün üzeri boya tutmayacağı iddiası ile boyanmayacağını ifade etti.

Konuyu park sensörünü aldığım satıcı ve Türkiye'deki yetkili firması ile görüştüm, boya tutmaması gibi bir durum olmayacağını, sensör üzerine boyanın toz boya şeklinde ince atılması ve üzerine vernik atılmaması gerektiğini öğrendim. Auto King firması merkezine sorunu aktardığımda mini onarımda park sensörünü boyamadıklarını, verniksiz ince toz boyanın teknik olarak doğru olmadığını iddia ettiler.

Hasan 4.139 Okunma

Cevaplar

  • Auto King Temsilcisi19 Eylül 2014

    Sayın ilgili, Sigortalı Sayın Hasan Atılgan’a talep etmiş olduğu, tamponunun boya onarımı yapılması esnasında park sensörlerinin de boyanması talebine ilişkin AUTO KING Servis Danışmanı tarafından kendisine geniş bilgi aktarımı yapılmış olup, sensörlerin boyanan tip ya da boyanmayan tip olarak ayrıldığı, boyanan tip olsa bile sensörün yüzeyi boyanacağı için mikron kalınlığında da olsa hassasiyeti etkileyebileceği bilgileri verilmiş, sensörlere uygulanan boya onarımı sonrasında sensörlerin arıza verebileceğini kendisine iletilmiştir. Sigortalının ısrarı ve sensörlerde yapılan boya onarımı sonrasında oluşabilecek bir arızanın sorumluluğunu aldığını belirtmesi üzerine, aracın arka tampon sağ köşesinde boya tamiri yapılırken sensörü de boyanmak sureti ile Sigortalının talebi yerine getirilerek, müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Şikayetlerinizi, öneri, talep ve teşekkürlerinizi, www.autoking.org. web sitemizde müşteri görüşleri kısmına yazarak, ya da 0212 286 54 44 numaralı telefonu arayıp, Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla, AUTO KING Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön