16 Kasım 2015

Auto King Hem Müşteriyi Hem Kasko Şirketini Yanıltıyor.

14.11.2015 günü aracımı Maslak Auto King'e götürdüm. Arka tampondaki kasko poliçemin bana taahhüt ettiği 20 cm'den küçük çatlağı yaptırmak istediğimi belirttim. 20 cm çapındaki alanın dışında başka bir çizik gören yetkili aracımı yapmak için 140 TL boya farkı istedi. Yani hem kasko şirketini hem de müşteriyi yanıltmaya çalışıyorlar.

Benim hasarım 20 cm çapında ise ve şablonunla bunu teyit ettiysen yapmak zorundasın. Tam anlamıyla ne markaya ne de profesyonelliğe uymayan bir hareket. Ayrıca bunu yapmak için de 1 ay sonraya gün vermeleri de cabası! İkitelli’deki Auto King’e bu durumu arayarak sordum.
Aldığım cevap; 20 cm çapına giriyorsa biz boyama dahil size ek bir ücret çıkarmayız oldu.

Hasan 1.034 Okunma

Cevaplar

  • Hasan23 Kasım 2015

    Mutabık kalınma gibi bir durum yok. Sonuç olarak; aracım Auto King tarafından yapılmadı. Tampondaki başka bir ezik bahane edilerek fazladan ücret talep edildi. Talep edilen fazla ücrete başka bir tamirci aracılığı ile onarım yaptıracağım. Böylelikle Auto King hem benden hem de kasko şirketinden para almayacak. Üstelik 1 ay sonraya gün vererek beni zor durumda da bırakmayacak.

  • Auto King Temsilcisi21 Kasım 2015

    Sayın İlgili, Konuya ilişkin Sigortalı ile yapılan görüşmede; aracının yapılan onarım işlemleri ile ilgili teknik bilgi verilmiş olup hakkında sigortalı ile mutabık kalınmıştır. Şikayetlerinizi, öneri, talep ve teşekkürlerinizi, www.autoking.org. web sitemizde müşteri görüşleri kısmına yazarak, ya da 0212 286 54 44 numaralı telefonu arayıp, Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla, AUTO KING Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön