Auto King Farı Sigorta Şirketine İade Edecek.

Mehmet Ş. |

24 Haziran'da Adana Auto King'e ön tampon boyası için başvurdum. Karşı sigorta ödeyecekti . İşlem yapıldı, ayrıca sağ ön far siparişi verildi. Eski sağ ön far ilk önce bana iade edilecek dendi fakat sonra bunun mümkün olmayacağını belirterek eski sağ ön far sigorta şirketine iade edilecek dendi. Bu şekilde bir kural varsa neden ilk başta bana belirtilmedi?

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Aralık
  10:52

  Sayın İlgili,

  Konuya ilişkin Sigortalı ile yapılan görüşmede; aracının yapılan onarım işlemleri ile ilgili kendisine bilgi aktarımı yapılmıştır.

  Şikayetlerinizi, öneri, talep ve teşekkürlerinizi, www.autoking.org. web sitemizde müşteri görüşleri kısmına yazarak, ya da 0212 286 54 44 numaralı telefonu arayıp, Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  AUTO KING

  Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü

 • Mehmet Ş.
  01 Temmuz
  10:38

  29.06.2015 te 06AUN99 PLAKALI aracimi ADANA AUTO KING e teslim ettim. arka tampon 1, 5 yıl önce boyanmış, çatlak yüzünden garantisi devam ediyor diye tekrar boyariz dediler. Fakat darbe yüzünden çatlak oluşması var dediler, ücret istediler. onceki fotoğraftan anlasildi ki adana Auto King te darbe yemiş. simdi de arka tamponu tamamen boyamiyorlar. 

 • Mehmet Ş.
  30 Haziran
  15:30

  24 haziranda Adana Auto King \'e ön tampon boyası için başvurdum. Karşı sigorta ödeyecekti . İşlem yapıldı, ayrica sağ ön far siparişi verildi. eski sağ ön far ilk önce bana iade edilecek dendi fakat sonra bunun mümkün olmayacağını belirterek eski sağ ön far sigorta şirketine iade edilecek dendi. Bu şekilde bir kural varsa neden ilk başta bana belirtilmedi?