12 Şubat 2014

Auto King Cam Film Uygulaması Çok Kötü Yapıldı

Autoking cam filmi uygulamasından memnun kalmadım. Yaptırmış olduğum cam filmleri ile cam arasında partiküller unutulmuş, çiziklerle dolu bir film uygulaması yapıldı. Acemi bir uygulama kalitesiz işçilik. Ayrıca mini onarım hizmetlerinde de müşteriye 1 hafta sonrasına gün veriyorlar. Mini onarım yapılacak yerlerin fotoğraflarını göndermemize rağmen müşteri olarak mağdur durumdayım.

Müşterilerine (şehir dışı) hizmet veremeyen Auto King'ten şikayetçiyim.

Mustafa 1.844 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa 20 Nisan 2014

  Mustafa Harman Cam filmi uygulamasından işçiliğinden kesinlikle memnun kalmadım hic kimseye tavsiye etmediğim gibi auto King servislerinden uzak durulmasi kanaatindeyim müşteri olarak mağdur oldum. Camlara film yapılırken camlar ile film arasında partikuller unutulmuş bunlar görüşü engelliyor film acemi bir sekilde uygulandığı anlaşılıyor.

 • Auto King Temsilcisi14 Mart 2014

  Sayın ilgili, Müşterimiz aracında yer alan cam filmi uygulamasını 17 Temmuz 2010 tarihinde AUTO KING Servis Merkezinden aldığı tespit edilmiş, AUTO KING Servis Merkezlerinde yapılan onarım işlemlerinin 2 yıl boyunca garanti kapsamında olduğu kendisine iletilmiş, ayrıca üzerinden 4 yıl geçen bir uygulamada hava şartları ve olağan durumlar sebebi ile meydana gelmiş olabileceğini iletmiştir. Şikayetlerinizi, öneri, talep ve teşekkürlerinizi, www.autoking.org. web sitemizde müşteri görüşleri kısmına yazarak, ya da 0212 286 54 44 numaralı telefonu arayıp, Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla, AUTO KING Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü

 • Mustafa 05 Mart 2014

  AUTOKİNG MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ OLMAYAN BİR KURUM

 • Mustafa 16 Şubat 2014

  Şikayetim konusunda firma geri dönüş yapmadı çözüme kavuşmadı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön