02 Ağustos 2013

Auto King Aracımı Kusurlu Teslim Etti!

Aracımın sol arka kapısında bir karışlık derin çiziğin onarılması için aracımı 30 Temmuz günü İzmir Bornova Auto King'e bıraktım. Aracımı bırakırken kesinlikle kapımda teknik bir arıza vs yoktu. Aracı aldıktan sonra ise ekranda sürekli sol arka kapı açık uyarısı veriyordu. Danışmanım B*** beye söyledim ustayı çağırdı, bizden değildir biz sadece kapı kolunu söktük dedi. Sen bunu bir servise göster dedi. Sonuçta yetkili servise de sordum switch arızasıymış ve servis tamir yoluna gitmediği için komple kilit için 250 TL fiyat çekti. Bende sanayide 70 TL'ye sadece switchi değiştirdim. Servis boya esnasında kilidin off konumuna getirilip kapının kapatılmasıyla switch bozulmuştur başka açıklaması yok dedi.

Berkay 454 Okunma

Cevaplar

  • Auto King Temsilcisi15 Şubat 2014

    Sayın ilgili, Sigortalının aracını AUTO KING Servis Merkezine getirmeden farklı bir oto servisinde parçasını değiştirmesi sebebi ile arızalı parça incelenememiş ve problemin AUTO KING Servis Merkezinden kaynaklı olup olmadığı tespit edilememiştir. Bu sebeble Müşterimize herhangi bir ödeme yapılamamıştır. Şikayetlerinizi, öneri, talep ve teşekkürlerinizi, www.autoking.org. web sitemizde müşteri görüşleri kısmına yazarak, ya da 0212 286 54 44 numaralı telefonu arayıp, Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla, AUTO KING Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü

  • Berkay14 Ağustos 2013

    Şikayetimi buraya ilettikten 1 gün sonra aradılar.Konuyu araştırıp bana geri döneceklerini söylediler fakat aradan 11 gün geçti hala cevap yok.Halbuki firmayı arayıp sorunu çözmeleri 10 dk sürmez.Olayları çok güzel örtbas ediyorsunuz tebrik ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön