10 Nisan 2015

Auto King Aracı Kirli Teslim Ettiler.

Aracımı Auto King Maslak şubesine bıraktım, bakıldı edildi. Bende mini onarım hakkımı kullanmak için bir iki noktayı da elletmeden bıraktım her neyse teslim alalım dedim 1 saat sonra teslim edilmeye çalışıldı. Aracın ön sağ solunda 1 cm çizik vardı. Her neyse düzeltmeye gitti geldi tam 1 saat sonra gene aynı şekilde neyse dedim daha bekleyemem. Neyse imza attım ödeme var dediler ne ödemesi dedim ön tampon komple boyanmış bunun için 180 lira istiyorlarmış sonra aradım Auto King'i şikayet ettim beyefendi böyle bir şey söz konusu olamaz dendi. Her neyse sonra 80 lira indirim yaptılar. Aracı kirli teslim ettiler bir de yapılmamış tampona mini onarım +100 lira para ödedim.

Turgay 3.512 Okunma

Cevaplar

  • Turgay 22 Aralık 2015

    Ben mutabık filan kalmadım Bu şikayetimi herkes okusun bu rezillik öyle böyle bir rezillik değildir resmen paramı çaldınız siz hangi hakla aracın komple tamponunu boyarsınız Tam üç ustaya sordum böyle bir işlemin yapilamıcagını söylediler size sebep kaskomu değişdirdim kasko şirketinede yazcam Kimse haketmediyi parayı alamaz.

  • Auto King Temsilcisi18 Aralık 2015

    Sayın İlgili, Konuya ilişkin Sigortalı ile yapılan görüşmede; aracının yapılan onarım işlemleri ile ilgili kendisine bilgi aktarımı yapılmış ve konu hakkında sigortalı ile mutabık kalınmıştır. Şikayetlerinizi, öneri, talep ve teşekkürlerinizi, www.autoking.org. web sitemizde müşteri görüşleri kısmına yazarak, ya da 0212 286 54 44 numaralı telefonu arayıp, Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla, AUTO KING Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön