16 Haziran 2016

Auto King Ankara Şubesi Yarım Yamalak İş Yapıyor!

Sağ arka çamurluk da metre ile ölçtüğümde 16 cm. Auto King'in inadına göre ise 20 cm olan bir zedelenme onarımını mini onarımdan yaptırdım. Bu onarım, işlemden sonra komple çamurluk boyanarak yapıldı ama gördüm ki komple boyamayı becerememişler.

Resimlerde de göstereceğim üzere stop lambası altında ki alanda boyasız yer bırakmışlar. İşlerini tam yapmadıkları için kınıyorum. Şimdi diğer şikayet edenlere önerdikleri gibi arabanızı getirin düzeltelim diyecekler; ama sizin yaptığınız hatanın, beceriksizliğin bedelini 25 + 25 = 50 km benzin yakıp, araba getirip-götürüp, ayrıca aracımdan da 1-2 gün uzak kalıp niye ben ödeyeceğim. Çok kaliteli firma iseniz gelin benim otoparkım da yapın aracı. Veya ikame araç verin hatanızı kabullenip. Şikayetçiyim!

Cem 1.217 Okunma

Cevaplar

  • Auto King Temsilcisi30 Haziran 2016

    Sayın İlgili, Sigortalı ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Şikayetlerinizi, öneri, talep ve teşekkürlerinizi, www.autoking.org. web sitemizde müşteri görüşleri kısmına yazarak, ya da 0212 286 54 44 numaralı telefonu arayıp, Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla, AUTO KING Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön