Auto King 32 Gündür Bitmeyen Hasar Hem De Küçük.

Melik Birol E. |

25.01.16 tarihinde Elazığ Auto King servisine yapılması için bıraktığım 09******* plakalı aracım onarılmamış olup, mağdur durumda kaldım. 03.02.2016 tarihinde istenen parçaların
04.02.2016 tarihinde gelmesine rağmen, kontrol edilmeyip eksik parça olduğunun farkına varılmamıştır. 13.02.2016 tarihinde aracımı kontrol etmek için gittiğimde eksik parça olduğunun ben farkına vardım. 10 gün boyunca kontrol edilmemiş. Durumun farkında olmayan servis "biz gelen parçaları arabanın içine yerleştirip, tamir günü gelene kadar kontrol etmeyiz" dedi.
17.02 2016 tarihinde kalan parçaların gelmesine rağmen, bu güne kadar arabamın yapılmasını beklemekteyim. Bu durumdan mağdur olup mağduriyetim giderilmezse gerekli yerlere başvurup hakkımı savunacağımı bildirmek isterim. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melik Birol E.
  01 Mart
  14:39

  "biz gelen parçaları arabanın içine yerleştirip, tamir günü gelene kadar kontrol etmeyiz". Konusunda beni hakli bulan genel merkez, bayisi için gerekli Idari islemleri baslatmistir. Magduriyetin giderilmesi için en geç 5 Mart'a kadar aracımın teslim edilecegini söyleyip gerekli ozurleri dilemistir. Idari ceza konusunu yakindan takip edip sonucu buradaki benim gibi mağdur arkadaslarimla paylasacagimi bildirmek isterim.

 • 29 Şubat
  17:18

  Sayın İlgili,

  Konu hakkında Sigortalı ile görüşülerek aracında yer alan problemler konusunda gerekli bilgilendirmeler verilmiştir.

  Şikayetlerinizi, öneri, talep ve teşekkürlerinizi, www.autoking.org. web sitemizde müşteri görüşleri kısmına yazarak, ya da 0212 286 54 44 numaralı telefonu arayıp, Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  AUTO KING

  Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü