Toplam çözüm sayısı
..
Aura Cleanmax ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

Aura Cleanmax İhlas Samsun İlkadım Yetkili Servisi

26066görüntüleme
Ebru
Ebru 18 Ocak 09:55

İhlas Samsun İlkadım Yetkili Servisi 18 Aralık 2020 tarihinde İhlas Aura Cleanmax marka temizlik robotu tetiği çalışmadığı için İhlas Samsun İlkadım Yetkili Servisi'nde ilgili parça değiştirilerek tamir edildi. Ancak aradan 1 hafta 10 gün geçtikten sonra tetik tekrar çalışmadı, servise götürdüm, parçayı yeni değiştirdikleri için ücretsiz yaptılar ( Robotunuz yapıldı diye aramıyorlar da, ben arayıp sordum). Orijinaliyle yeni değişen bu parça tekrar 14 Aralıkta çalışmadı. 15 Aralıkta tekrar servise götürdüm. "3. Kez tetik arızası" diye kayıt ettikten sonra, usta iyice inceleyecek dendi. Gün içinde bana yine dönüş yapılmadı. Aradım, yoğunluk var yapılınca ararız dendi. Hafta sonu zaten sokağa çıkma yasağı var. Robotun parçası bütün hafta sonu serviste yattı. 18.01.2021 sabahı servise gittim, parçayı zor buldular, neden dönüş yapmadıklarına tatmin edici bir cevap veremediler. Arızayla ilgili benim ısrarlı taleplerim ve ustayla görüşmek istemem sonucu lütfedip bir iki kelam söylediler. Usta 18 Aralık 2020 tarihinde yani tam 1 ay önce orijinal parça takılan tetiğin, bu orijinal parçadaki kablonun kısalığı nedeniyle lehim yerinden koptuğunu, bunun normal olduğunu ve olacağını söyledi. Ben talep etmesem arıza hakkında bilgi vermeyen, zorla verdiği bu bilgi de çözüme yönelik olmayan bu servisten aldığım hizmetten şikayetçiyim. Belli ki taktıkları parçada sorun var, bu parçanın garantisi yok mu, orijinalse olmalı. Parçayı takarken parasını almayı biliyorlar. Bozulunca yenisiyle değiştirmek yok... Anlaşılan haftada bir tetiği tamire götüreceğiz.

3 Yorum

Ebru
Ebru08 Şubat 09:56
 

07.02.2021 tarihinde 4. Kez aynı arıza... Sizin ustalığınızı, insana, müşteriye saygınızı tebrik ediyorum... Şikayete dönüşte yok!

Onur
Onur16 Mart 13:12
 

Merhabalar tamamen servisteki yetkilinin umursamaz davranışına maruz kalmışsınız bende İhlas pazarlama şirketinde çalışıyorum ve ürün tanıtımı yapıyorum bu kadar güzel bir ürünü servisin sorumsuzluğu nedeni ile maalesef daha önce samsundaydim fakat şimdi Kırıkkale ofisteyim konu ile şikayetinizde bu kadar sorun yaşanması i engellerim tekrardan özür dileriz

Veli
Veli17 Mart 00:11
 

Bunlara hala para kazandırıyor musunuz hahahaa akıl yok cidden bu millet böyle yönetilmeye devam eder

 2
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile