02 Nisan 2015

AudiQ5 Sıfır Araç Yakıt Deposu Patladı!

6 Mart 2015 tarihinde Sakarya yetkili satıcısından Audi q5 model araç aldım. 16 Mart tarihinde aracım 830 km' de,10 günlük iken yakıt deposunun olduğu bölüm hiçbir hasar ve kaza durumu olmadığı halde delinerek mazot akıtmaya başladı.

Araç Diesel olduğundan herhangi bir yangın durumu oluşmadı, fakat bu araç benzinli olsaydı şuan hayatta olmaya bilirdim. Doğuş Oto Audi Türkiye servisi incelemeleri yaptıktan sonra arayarak sigorta bilgilerimi istemiş ve yakıt deposuna sert cisimle bizim vurduğumuzu söyleyerek kasko ile tamir olacağını belirtmiştir. Bilirkişi ve eksper raporu, üretim hatası olduğunu söylemesine rağmen, Doğuş Oto ısrarla aracı garanti kapsamında değiştirmeyi kabul etmemektedir.

Mine 4.002 Okunma

Cevaplar

  • Mine 06 Nisan 2015

    Sayın Yetkili, Audi tarafından herhangi bir açıklama geri dönüş almadım, sorun halen devam etmektedir. 4x4 aracın 10 gün sonra yakıt deposu düz yolda yırtılmıştır. Aracın hasarsız ve kazasız olduğu alınan bilirkişi raporunda ve eksper raporunda gözükmektedir. Üretim kaynaklı hata olduğundan dolayı aracın garanti kapsamında yapılmasını istiyorum.

  • Audi Temsilcisi02 Nisan 2015

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. Sağır ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla AUDI INFO 444 28 34

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön