sta-4-hoverİyi Çözüm

Audio Elektronik Pişmanlığı Çok Kalitesiz Müşteri Hizmetleri

Yaman Yaman19 Eylül 11:15

Şöyle ki ben bir teknisyenim 12 dairelik Audio görüntülü konuşma sistemi kurdum gün içinde montajı bitirdik. Fakat dairelerden birimin iç ünitesi çalışmadı satın aldığımız firmayı aradık servise yönlendirdi. Daha sonra müşteri hizmetlerinden randevu aldık bu randevuyu almak çok eziyetli bir süreçti 32 dakika sürdü bağlanabilmem sonunda randevuyu aldık ve teknik servis 5 gün sonrasına randevu verildi. 

5.günün sonunda kimse gelmedi ve aramadı, hafta başında ben tekrardan aradım ve bağlanabilmem 32 dakika sürmese de 23 dakika sürdü ve bir numara verip başından savdılar ben tekrardan bu cep numarasını arayıp gün içinde teknik servis arkadaş geldi cihazı söküp atölyede bakacağını söyledi.

Bu arkadaş gayet efendi ve bilgili bir kişi idi ben 7 gün sonra bu arkadaşı arayıp cihazın fabrikaya gideceği ve 15 günden aşağı gelmeyeceğini söyledi.

  • - Görüntüleme
full-star full-star full-star full-star full-star
5.0/5

Cevaplar

profile-icon Yaman 1 hafta önce

Sorunumu çözdüler ama daha sonrasında ne olur bilemem şimdilik bir sorunumuz yok.

Audio Elektronik Logo Audio Elektronik 4 hafta önce

• Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimize iletildi. Gerekli bilgilendirmeler tarafınıza yapılmıştır. Audio servis ekibi olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. • Saygılarımızla, • Audio Müşteri Hizmetleri • 444 11 58

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler