Audio Elektronik Sistemimiz Çalışmıyor!

Erkan A. |

12 Daireli binamıza Ramazan döneminde taşındık 3 ay normal çalıştı sonra alt üst oldu. Montajını yapan basit sıradan ustalar. Onları da çağırdığımız zaman anladım zira takip işleri ile müteahhidimiz ilgilenmişti. Yani kos koca ciddi marka olan Audio Elektronik ürünlerini kimlerin nasıl satış ve montaj yaptığını takip etmiyor mu. Montajını yapanlar kullanma kılavuzlarını bile toplayıp gitmişler. Audio Elektronik'e yakışmıyor.

Etiketler :

Sistemin Çalışmaması

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan A.
  29 Eylül
  23:10

  Audio firmasından değil bayii ve alt bayilerin verdiği hizmetten şikayetçiyim ve bu şikayetim yapıcı ve firma yararınadır.

 • 19 Eylül
  13:46

  Sayın müşterimiz, ürünlerimiz Türkiye piyasasına bayi ağımız üzerinden dağılmaktadır ve bayilerimiz de elektrikçilere veya son kullanıcılara doğrudan satış yapmaktadır. Bu serbest piyasada ürünlerimizin bayimizden kim tarafından alındığı ve nereye montaj yapıldığının takibi yapılamamaktadır. Ürünlerimiz konusunda yaşadığınız problemler ve teknik destek taleplerinizi 444 11 58 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bildirebilirsiniz. Ürünlerimiz için gereken teknik servis hizmetini adresinize gelerek memnuniyetle sağlayacağız. İyi günler dileriz.