09 Mart 2016

Audio Elektronik Servis Talebimize İlgisizlik!

Firmaya aşağıdaki talebimizi web siteleri üzerinden iletmiş olmamıza rağmen hala geri dönüş yapmamışlardır. Güncel reklam kampanyalarına rağmen bu ilgisizliklerine anlam verebilmek çok güç. Umarım buradan ilettiğimiz mesajımız sonucunda bizimle iletişime geçerler.

Sitemizin daire içi görüntülü konuşma sistemi firmanız ürünlerinden karşılanmıştır. 2011 yılında oturuma başlanan daireler de bulunan Audio diyafon cihazları o günden bu yana sıklıkla sorun çıkarmaktadır. Danışma memuru daire ile sesli iletişim kuramamaktadır. Görüntü ve sesli uyarı
ulaşmasına rağmen telefon iletişimi bir türlü sağlanamamaktadır. Bu olumsuzluk ise sitemizin güvenlik prosedürlerinde aksamalara ve şikayetlere neden olmaktadır.

Firmanızdan ricamız; bu soruna kalıcı bir çözüm bulunmasıdır. Problemin neden kaynaklandığının bulunması ve acilen giderilmesidir. Gereğini rica ederiz.

Fatih Y. 1.136 Okunma

Cevaplar

  • Audio Elektronik Müşteri Temsilcisi09 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimize iletildi. Gerekli bilgilendirmeler tarafınıza yapılmıştır. Audio servis ekibi olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Saygılarımızla, Audio Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön