20 Kasım 2013

Audi'nin Servis Anlayışı!

2011 Audi A4 aracımı 30. 000 bakım için servise götürdüm. Bir kaç ses şikayetim vardı, bunları hiç servis danışmanı sormadan servis kaydı oluşturuldu. Zorla şikayetlerimizi forma yazdırabildik. Akşam teslim aldığımda da hiçbirinin yapılmadığını gördüm. Şikayetlerimin hiçbirine bakılmadığı gibi, siyah arabamı yıkamadan çıktığı haliyle ıslak ıslak bana teslim etme cürretini de gösterdiler.

Çok ilgileniyormuş gibi görünüp, müşteriyi başka konularla oyalayıp pofpoflayarak hiçbir şey yapmadan gönderiyorlar. Bu yapılan Audi markasına yakışmadı. Konuyla ilgili Almanya dahil her yere mail attım.

Gökhan 1.350 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan 27 Ocak 2014

    sadece telefonla bir kaç geri dönüş ve laf kalabalığı. türkiye deki hizmet anlayışı bu maalesef. çünkü bir yaptırımı yok. sanayi bakanlığı ayda 5 şikayet üzerine sağlam bir ceza kezse o zaman gerçek hizmeti görürüz. doğuş otodan uzak durun!!

  • Gökhan 27 Ocak 2014

    sadece boş telefon konuşmaları.. para alırken en üst seviyeden, hizmete gelince sıfır. doğuş oto dan uzak durun!!

  • Audi Temsilcisi21 Kasım 2013

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. GEREK ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir. Saygılarımızla AUDİ İNFO 444 28 34

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön