28 Ekim 2016 #6795553

Volkswagen Müşteri Mağduriyeti Ve Telafi Edememe

Aşağıda belirteceğim nedenlerle Doğuş Oto Maslak ne mağduriyetimi giderdi, ne de bu mağduriyeti gidermek için bir telafi uyguladı.


Audi a3 modellerde %0 faiz uygulaması bulunuyor. Kampanyadan yararlanmak için Doğuş Oto'dan kasko yaptırmanız ve aracın garantisini uzatmanız gerekiyor. Sorun da tam burada başlıyor! Doğuş Oto'nun kasko için verdiği fahiş fiyat %0 kredi kampanyasının neredeyse faizini karşılar nitelikte. Bu kuralı bir şekilde kampanya ve pazarlama tekniği olarak kullanırsınız, ancak kasko indiriminizi kullanamazsınız demekte.


Farklı sigorta firması hasarsızlık indiriminizi uygulayabiliriz demesine rağmen kampanya kuralı gereği başka yerden de kasko yaptıramıyorum. Doğuş Oto tarafından kural kaldırılamıyorsa, farklı yöntemler ile uğradığım mağduriyet giderilebilirdi ancak bu da yapılmadı. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Goktug 7.231 Okunma

Cevaplar

 • Goktug03 Kasım 2016

  bugün 8.gün ve Audi Müşteri Hizmetleri hala geri dönüş yapmadı

 • Goktug02 Kasım 2016

  28 Ekim 2016 tarihinde sosyal medya, müşteri hizmetleri, Sikayetvar.com üzerinden bildirdiğim şikayetim için aynı gün Audi müşteri hizmetlerinden arandım ancak müşteri hizmetleri yetkilisi konuyu araştırıp size döneceğim, yetkili kişilerden onay almam gerekir demesine rağmen geri dönüş yapılmamıştır. Audi Müşteri hizmetleri www.Şikayetvar.com üzerinden müşteriye bilgi verildi, konu aktarıldı diyerek yanlış beyan vermektedir ve benimle terar iletişime geçmemektedir.

 • Goktug30 Ekim 2016

  Mağduriyetim ve sorunum çözülmedi. Sadece burada müşteri ile iletişim kurulduğunda dair müşteri skorunuzu artırmak istiyorsunuz sanırım. Sorunum çözülmedikten sonra benimle 100 defa iletişime geçseniz ne fark eder! Koskoca Audi markasının Doğuş grubunun müşteri memnuniyeti bulunmuyor.

 • Audi Temsilcisi28 Ekim 2016

  Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. GÜRSOY ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla AUDI INFO 444 28 34

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön