24 Ekim 2016 #6767161

Audi Üretim Hatalı Şanzıman!

Audi ve Volkswagen marka araçların yüzlercesinde üretim hatası kaynaklı şanzıman arızaları meydana gelmektedir. Bu üretim hatasının faturası üretici firmaya kesilmek yerine araç sahiplerine kesilmektedir. Gerçekten Audi'nin Türkiye'deki temsilcisi Doğuş Otomotiv yetkili servisi 7.500- TL şanzıman arızası için tarafımdan para istemiştir. Bütün bakımlarını Doğuş yetkili servislerinde yüksek fiyatlarda yaptırmama, aracıma en iyi şekilde bakmama rağmen, daha 61.000 KM'deki aracımda şanzıman değişikliği olacak ve bunun bedeli 7.500 TL! Büyük bir hevesle kullandığım daha ilk arabamda bu sıkıntıların olması beni inanılmaz hayal kırıklığına uğrattı. Bunun için özür dilemek yerine bir de para isteniyor. Audi mağdurlarına tavsiyem ise benim de yapacağım üzere konuyu tüketici derneklerine iletmek ve mahkemeye başvurmak. Sessiz kaldıkça bizi saf yerine koyuyorlar.

Kerem 8.129 Okunma

Cevaplar

  • Kerem28 Ekim 2016

    Benim bildiğim çalışmayı sonlandırmıştınız. Üretim hatalı arabanın onarımı için benden 7.500- TL istemiştiniz. Sikayetvar.com 'a başvurduktan sonra bir çalışma başlatılmadı, tarafıma bilgi dahi verilmedi.

  • Audi Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. A. ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir. Saygılarımızla AUDI INFO 444 28 34

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön