11 Ekim 2013 #2060304

Audi Servis Havalandırma Izgarası İçin Yüksek Ücret İstiyor!

2011 Audi A3 Ambition aracım var. Uzatılmış garantisi (vdf fulllife) devam etmekte. Aracımı 2 senelik bakıma götürdüğümde sürücü sol tarafı klima ızgarasının içindeki demirin yerinden çıkması şikayetini de ilettim. Mazgalın hareketinde bazı parçalar oynamıyordu. Bu küçük sorun için 450 TL talep edildi.


Bakım sonrası memnuniyetsizliğimi ilettiğim için belirli periyotlarla arayıp bu duruma bir şey yapamayacaklarını belirtiyorlar. Kullanıcı hatası (kırılma, zorlama) kesinlikle, bakımları yetkili serviste yapılmış, bu sorunlar rahat çözülsün amaçlı 1.500 TL'ye garantisi uzatılan araçta küçük sorunlar için yüksek fiyat verilmesi başka sorunlar için beni korkutuyor. Sorunuma çözüm bekliyorum.

Barış 1.307 Okunma

Cevaplar

  • Barış05 Ocak 2014

    Sorunun sadece para verilerek halledilebileceği bilgisi tekrarlandı. Yaptırmayacağım, bu parçaya her baktığımda Audi'nin müşteri memnuniyetine verdiği değeri göreceğim.

  • Audi Temsilcisi11 Ekim 2013

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. Koca ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla AUDİ İNFO 444 28 34

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön