10 Ekim 2017 #9678551

Audi A4 Yağ Eksiltme Sorunu

2011 Model Audi A4 Marka aracın yağ eksiltme sorunu nedeniyle Doğuş Oto ile yaptığım görüşmede aracın geçmiş servis kayıtlarına bakıldı 45 binden sonra özel servise gittiğinden yapabilecekleri bir şey olmadığını ücretli bir şekilde işlem yapabileceklerini söylediler.


Ayrıca yetkili serviste bakım yapılmış olsa bile sadece belli bir oranda indirim yapabileceklerini ilettiler. Tamamen ücretsiz işlem de yapmıyorlar. Demek ki Audi A4 marka araçlarına 70-80 bin km'den sonra garanti vermiyor.


Bu sorunun üretim hatası olduğunu kendileri de adları gibi bildiği halde insanları yokuşa sürmeleri ve başlarından savmaları Audi'ye hiç yakışmıyor. Prestijlerini kaybetmemek adına tüm sorunlu araçları geri çağırıp ücretsiz bir şekilde sorunu gidermeleri gerekmektedir. Bu sorunu yaşayan arkadaşlar ile birlikte hakkımızı aramalıyız. Takdirlerinize bırakıyorum.

Emrah 6.561 Okunma

Cevaplar

  • Emrah31 Ekim 2017

    Müşteri hizmetlerinden bir arkadaş aradı aracın teste tabi olmasını istedi. Doğuş servisi aradım ve konuyu tekrar görüştüm. Test işleminin yapılabileceğini ancak testin eğer işlemi yaptırmadığım takdirde 350-400 gibi bir ücretinin olduğunu ilettiler. Ayrıca son 45 bin km'den sonra yetkili servise gelmediğinden dolayı arızanın bedelinde (12-15 bin TL) herhangi bir indirim yapamayacaklarını ilettiler. Bu mudur Audi'ye yakışan? Kesinlikle satış sonrası hizmetlerinden memnun değilim ki diğer şikayetleri okuyunca şaşkınlığım arttı ve yakıştıramadım. Takdirlerinize bırakıyorum. Bu sorunun aşikar şekilde A4 2009-2012 tfsı modellerinde yaşandığı halde ve kronik üretim hatası olduğu bilinmesine rağmen sanki üretim hatası yokmuş kullanıcı hatası gibi davranmaları da ayrı bir tartışma konusu. Bu konuda sorun yaşayan arkadaşlar toplu olarak hakkımızı aramalıyız. Bir babaayiğit çıkıp da dur demiyor...

  • Audi Temsilcisi10 Ekim 2017

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. A. ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla AUDI INFO 444 28 34

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön