24 Haziran 2016

Audi 1 Ayda Servis Fiyatı 2 Kat Artış Gösterdi!

Ramazan dan önce Audi diyaloğu arayarak almış olduğum rutin servis bakımı randevusunda, servis bakımının her şey dahil 700 TL olduğunu söylediniz. Ayrıca hız sabitleme sistemi taktırmak istedim bunun fiyatını da her şey dahil 700 TL civarı olarak söylediniz. Daha sonra şehir dışına çıkmam gerekti servis randevusunu iptal ettirdim ve yeni randevu aldım. Bu işlemler bir kere daha işlerimin yoğunluğundan dolayı oldu ve her seferinde fiyat alarak yaptım. Fiyatlar aynıydı.


Fakat en son arife günü için aldığım servis randevusunda servisin 1000 TL'yi bulacağı, hız sabitlemenin de 1400 TL'yi bulacağı bilgisini verdiniz! 1 ayda ne oldu da %100 artış yatınız?!


Bütçemi önceki 3-4 kere vermiş olduğunuz 700 TL civarı servis ve 700 TL hız sabitleme için ayarladım ve özel servise götürmedim! Acilen yanıt verilerek önceki verdiğiniz fiyatlar üzerinden aracıma hizmet verileceği bilgisini talep ediyorum!

Çağrı 2.723 Okunma

Cevaplar

  • Audi Temsilcisi24 Haziran 2016

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. A. ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir. Saygılarımızla AUDI INFO 444 28 34

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön