Audi Yol Bilgisayarı Hakkında!

Batu B. |

Sedan benzinli aracım 36000 km de bugüne kadar neredeyse her yakıt alımım depoyu tam olarak doldurarak oldu her seferinde km ve yol bilgisayarı ekran-2 tüketim değerini sıfırladım bir sonraki tam depo yakıt alım miktarı toplam km'ye böldüm yol bilgisayarı değeri her seferinde 0,3 litre/100 km belirttiğim hesaplama şekli ile bulduğum fiili tüketim değerinden az oldu. Bu durumu iki kez bakıma götürdüğümde ilettim cihazla bakıldığı bir sorun olmadığı yol bilgisayarı ile gerçek tüketim arasında fark olabileceği belirtildi. Doğru fark olabilir ama bu fark her zaman 0,3 ve + yönde olmaz yazılım hatası olduğu anlaşılıyor talebim yazılımın +0,3 farkın telafisi yönünde güncellenmesidir.

Etiketler :

Görüntü/Bilgi Sistemi Gösterge Paneli

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Batu B.
  27 Temmuz
  11:24

  Benimle yeniden görüşmeye gerek duymamışlar çünkü cevap yine klişe kendileri de bilemiyorlar onun için sorunu görmek istemiyorlar ben de tespit ve hukuk yoluna gitmeyi düşünüyorum. Teşekkürler

 • 24 Temmuz
  16:02

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. BATU Bey ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  AUDI INFO
  444 28 34