17 Ekim 2016

Audi Vernik Attı Garanti Kapsamına Alınmadı!

2016 Şubat trafiğe çıkışlı Audi A3 Sedan aracımın kaputunda sol ön kısımda vernik atması meydana geldi. Trabzon'da servise götürdüm, hemen dış etkenlere bağlı gerçekleşti diye rapor edip genel merkeze de rapor ettiler. Taş çarpmıştır kuş pisledi falan deyip salladılar. Ancak kesinlikle öyle bir şey değil. Boya da bir hata olduğunu ifade ettim ne genel merkez ne Trabzon kale bile almadı. Bir boya ustasına daha götürdüm ve taş veya kuş pisliği ile olacak iş değil dediler kuvvetle ihtimal o kısım vernik veya boyada bir zayıflık olabileceğini söylediler.

Yani bu durumu ne Audi Türkiye ne de servis kabul etmek istemiyor. Bu konuyu ayrıca Audi Almanya genel merkezine de ilettim. Arabadan zaten soğuttular o sebeple satılığa çıkartmayı bile düşünüyorum. Elbetteki beni uğrattıkları maddi zararın peşinde değilim. Müşteri memnuniyeti adına hiçbir emare yok. Audi alırken düşünmeme sebep olacak!

Hakan 3.816 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 18 Ekim 2016

    Sorun bilgilendirilmeme sorunu değil. Yanlış tespit, hatayı eksikliği kabul etmeme ürüne sahip çıkmama sorunudur. Değişen bir şey olmayacak tabi tüm bütün bir Karadeniz bölgesi aynı durumdan şikayetçi. Bütün bunları görmemek ilgilenmemek gerekeni yapmamak Audinin adını lekeliyor. Bence Audi nin doğuş tekelinden Bahadır otodan alınması gerekiyor. Müşteri memnuniyet anketinde düşük puan verildi diye müşteriyi arayıp aklınca hesap sormaya çalışan tipler bunlar, bizzat yaşayan biri olarak yazıyorum.

  • Audi Temsilcisi17 Ekim 2016

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. PABUÇCU ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla AUDI INFO 444 28 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön