Audi Sıfır Araba Diye Önceden Tamir Görmüş Araba Sattı !

Ruhan K. |

8 aylık A6 marka arabamı sunroof arızası(ki bu arabanın ilk arızası değildi) için Doğuş Kartal servise götürdüğümde, bluetooth bağlantısının da çalışmadığını kendilerine ilettim . Servis yetkilileri aracı kontrol ederken müşteri temsilcisinden arabanın tüm servis kayıtlarını dökmesini rica ettim.

29.09.2012 tarihinde almış olduğum aracın bana satılmadan yaklaşık 2 hafta önce 13.09.2012 tarihinde 'ilişkili müşteri: fatura kesilecek müşteriye' ibaresi ile MMI ünitesinden hasarlı olduğunu ve Kontrol Ünitesinin değiştirildiğini gördüm.

Audi sıfır araç showroom'unda bana hiçbir bilgi vermeden tamir görmüş arabayı sattı ve bu firma bunda hiçbir sakınca görmüyor. Mahkemede görüşmek üzere.. Saygılarımla

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ruhan K.
  17 Haziran
  21:55

  Sn Audi İnfo operatörü,
  Bana sattığınız sorunlu A6'yı Doğus Maslak Servisden geri almayı reddettiğim (bu sebeple yazmış olduğunuz 'arabanızı alın yoksa işgal sebebiyle para talep ederiz, sorumluluk almayız sizi dava ederiz' içerikli ihtarnamenizi 17.06.2013 tarihinde almış bulunmaktayım) için zincirin son halkası olan servis yetkilisi Sn.T. bey ile yaptığım görüşmeden mi yoksa Doğus Kartal'da 'vallahi bilmiyordum satarken' diyen satış temsilciniz Sn. H. bey'le yaptığım görüşmeden mi bahsediyorsunuz?

 • 17 Haziran
  20:47

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. K. ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla
  AUDI INFO
  444 28 34