Audi Servisi Havalandırma Izgarasını Garantiden Değiştirmiyor.

Ömer K. |

2012 model Audi A3 aracımız var. Bugüne kadar tüm bakımları yetkili serviste yapılmıştır. Aracımızı Mayıs ayında bakıma götürdük ve gerekli kontrollerden de geçirilmesini istedim. Bakım sonrası teslim aldığımızda sürücü sol tarafındaki havalandırma ızgarasının çalışmadığını ve gözden kaçmış olduğunu gördük. Şimdi ise kullanıcı hatası olduğunu ve garantiden değişmeyeceğini belirtiyorlar. Bugüne kadar hiçbir aracımızda bu tarz bir problem yaşamamıza rağmen bu araçta ne hikmetse kullanıcı yani biz sorumluymuşuz.

Küçük sorunlar rahat çözülsün diye tüm bakımları yetkili serviste yapılmış olmasına rağmen bu tarz bir yaklaşım beni ciddi anlamda düşünmeye sevketmektedir. Sorunumuza çözüm bekliyorum.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer K.
  09 Haziran
  09:06

  Merhaba ,

  Şikayetim ile ilgili bana bir geri dönüş olmadı.Bu durumda neyi ve ne için değerlendirmem isteniyor.Lütfedip bir geri dönüş dahi yapmayan dünya çapında bir firmanın davranışları anlaşılır gibi değil.
  Sanırım bugüne kadar servislere boşuna 3-4 kat fazla paralar ödemişiz.Nasıl olsa hiçbir parçalarının arkasında durmuyorlar.Söyledikleri tek şey çok basit olarak " kullanıcı hatası " . Sanayideki bir " Ahmet " usta bile servisin aldığı paranın 3 te birini aldığı halde bu sözlerin arkasına saklanma gereği duymuyor ve elinden geleni yapıyor.

 • 04 Haziran
  17:21

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. KEKİLLİ ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla

  AUDI INFO
  444 28 34