Audi Servis Yetersizliği!

Kavas K. |

5 Mart2013 Tarihinde (2012 AUDI A1) sol ön tampondan hasarlı aracımı AUDI Etimesgut / Ankara servisine teslim ettim 12 Mart 2013 Tarihinde teslim almamla birlikte eziyet de başlamış oldu. Şikayetlerimin başlıcaları;

* Arızalı olan sol ön tampon gayet güzel onarılmış ancak tamponu tekrar takarken ön sağ tampon tırnağının kırılması.
* Çok basit bir yöntemle yapılan tırnak kısmı halen kötü durumda.
* Aracın servis sırasında sol arka kapısında başka bir renk boya damlaları.
* Çamurlugun servis sonrası takılmayan vidaları.
* Servis exper sorunu ile oluşan tarafıma yapılan ödeme eksikliği
*45 Gündür Audi INFO 4 Defa aramama ve 2 defa mail atmama rağmen hiçbir çözüme ulaşılamaması.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kavas K.
  30 Nisan
  10:32

  Daha önceden arayıp halledeceklerini söyleyen ama sadece lafta kalan ve çözüme yönelik hiçbir girişimde bulunmayan AUDI bu şikayetten sonra kendine yakışanı yaparak arama tenezzülünde bile bulunmadı.

 • Kavas K.
  29 Nisan
  15:51

  5 Mart2013 Tarihinde (2012 AUDI A1) sol ön tampondan hasarlı aracımı AUDI Etimesgut / Ankara servisine teslim ettim 12 Mart 2013 Tarihinde teslim almamla birlikte eziyet de başlamış oldu. Şikayetlerimin başlıcaları; * Arızalı olan sol ön tampon gayet güzel onarılmış ancak tamponu tekrar takarken ön sağ tampon tırnağının kırılması. * Çok basit bir yöntemle yapılan tırnak kısmı halen kötü durumda. * Aracın servis sırasında sol arka kapısında başka bir renk boya damlaları. * Çamurlugun servis sonrası takılmayan vidaları. * Servis exper sorunu ile oluşan tarafıma yapılan ödeme eksikliği* 45 Gündür Audi INFO 4 Defa aramama ve 2 defa mail atmama rağmen hiçbir çözüme ulaşılamaması.

 • 25 Nisan
  15:02

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. KOYUNCU ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir.

  Saygılarımızla

  AUDİ İNFO
  444 28 34