Audi Servis Ağı!

Tolga A. |

Ayrıca en zor durumunuzda yolda hiçbir kolaylaştırıcılığı olmayan Doğuş otomotiv sadece sizi anlıyoruz diyor çözüm üretmek Audi için boş bir söylem. Servis ağı ve personel çözüm yanlısı değil.
Yolda kliması bozulan 2 yaşında arabamım yerine ikame araç vermek istemedikleri için tatil boyunca klimanız kalmak böyle bir markanın kalitesini nasıl gösterir. İkame araç kime ve neye göre verilir belli değil. İkame araç var mı yok mu kim kontrol eder. Doğuş otomotiv bu konu da ne işe yarar her şey muğlak bilgilenme hakkımı kullanmak istiyorum.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tolga A.
  04 Haziran
  12:52

  Ne kadar ilgili olduklarını canlı Görüyorsunuz yorum yok!

 • Tolga A.
  02 Haziran
  15:33

  saçma saçma cevaplar verip vakit çalmayın benim vaktim Kıymetli çözüm üretin bana boş lafla oyalamayın insanları

 • Tolga A.
  02 Haziran
  15:29

  Arkadaşlar reklamlarına kanmayın Audi TR nin hayatı müşteri kandırmaya yöneliktir. Bakımı yeni yapılan aracı nasıl kontrol ediyorlarsa 2 bin km sonra Arabanın balata uyarısı yandı. Klima temizliği Yaptılar klima bozuldu bunlar tatilde başına geldi İzmir Eröz Audi ikame araç bile vermemek için yalan üstüne yalan söylüyor tüm günüm serviste geçiyor.
  Bir markanın ürününün güzel olması dışında servis ağı ve kalitesi Önemlidir ama Audi bu konu da berbat ve müşteri memnuniyeti Sıfır almadan ya da hayran olmadan gerçekleri biliniz

 • 01 Haziran
  16:34

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. A. ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir.

  Saygılarımızla

  Audi Info
  444 28 34