26 Mayıs 2015

Audi Şenyıldız Hakkında!

Motordan ve debriyajdan ses geliyor diye aracı 1 gün servise bıraktım. Ayrıca motordan gelen sesi telefona kaydetmiştim çünkü her zaman ses gelmiyordu.
Ertesi gün söylenen araçtaki motor sesini ve debriyajdan gelen sesi de duyamadık! Ya sen debriyajdan gelen sesi nasıl duyamıyorsun. Her bastığında gıcırdama sesi geliyor. Araca bizzat gittim bu sesi nasıl duyamıyorsunuz dedim. He evet bu baskı balata.
Motor ile alakalı kayıtlı sesi dinlettim ve bana Triger zinciri dendi değişmesi lazım. Madem kayıtlı sesten anlıyorsun, neden arabayı 1 gün yatırıyorsun orada.
Başka servise bir de ne görelim araçta yağ kalmamış ve bu ses ondan kaynaklı geliyor.

Heytem 3.351 Okunma

Cevaplar

  • Heytem 26 Mayıs 2015

    Benim bu hizmetten anladığım, arabalara formaliteden bakılıyor. En basiti bir arabanın önce yağına bakılır. Bunu dahi yetkili bir servis yapmıyor ise neden aracımı size getireyim ki?. Rastgele teşhis konuluyor. Tamam değiştirelim desem 100TL'ye hallolan iş bana 2500 TL'ye masraf olacak.

  • Audi Temsilcisi26 Mayıs 2015

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. MACİT ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla AUDI INFO 444 28 34

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön