18 Nisan 2015

Audi S-Tronic/dsg Şanzuman Mekanik Arıza!

Audi a3 1.4tfsi 2010 model aracım var. Otomobil 37.000 km'de aracın şanzımanın da sorun oluştu. Henüz 5000 km'de 2'den 1'e düşüşte ve kalkışlarda hafif bir şıngırtı geliyor diye yetkili servise göstermiştim.

S-tronic şanzımanın normal çalışma sesi demişlerdir. Şimdi ise kalkışlarda vuruntu ve silkeleme yapıyor. Görüyorum ki benzer şikayetler var. Kullanıcı hatası yok ise ki yok, gerekli kontrollerden sonra mutlak surette ücretsiz tamir edilmesi lazım. Zira 2 yıllık garanti süresi geçti diye 37000 km' lik sıfır alınmış bir araçtaki bu mekanik şanzıman sorunu geçiştirilemez. Görünen o ki böyle pek çok şikayet var.

Kerimhan 7.699 Okunma

Cevaplar

  • Kerimhan'ın Teşekkür Mesajı29 Nisan 2015

    Kilometresi düşük olan Audi marka aracımda oluşan sorunun arkasında duran ve jest yaparak tamiratı kabul eden Audi ve doğuş OTOMOTİV'e teşekkür ediyorum. Disbritörün buradaki tutumu bundan sonraki tercihlerimi etkileyecekti. Audi ve doğuş şirketlerinin prensipli ve müşteri odaklı, iyiniyetli çalışma şekli bu ikiliden ayrılmamam gerektiği hususunda kanaatimi kesinleştirdi. Bu vesileyle şikayetvar yetkililerine de teşekkür ederim.

  • Audi Temsilcisi18 Nisan 2015

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. KERİMHAN Bey ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir. Saygılarımızla AUDI INFO 444 28 34

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön