Audi Q5 Ön Izgara Dizayn Hatası.

Yunus Y. |

Audi Q5 Aracın ön ızgara aralıkları 5 cm (net 4,6 cm) olduğundan,4.6 cm ebadındaki her cisim (kuş, taş, mıcır v.b.) aracın ızgarasından içeri girip klima radyatörüne hasar verebiliyor.Başka araçlarla kıyasladım, hava dışında başka bir cismin karoser içine girmesi neredeyse imkansız.

Nasrettin hocanın dediği gibi ağaçtan düşen bilir, biz bizzat düştük. Audi servisi ile hem Türkiye-Almanya Genel Merkezi ile temasa geçtik. Maalesef dizayn hatları kabul etmiyorlar ve ilginçtir defalarca yazılı cevap istememize rağmen yazılı cevap vermiyorlar. Geçiştirme sözde telefon cevaplar veriyorlar.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus Y.
  14 Ağustos
  14:08

  Sayın Yetkili,

  AUDI firmasından Görkem hanım tlf geri dönüş yaptı. Şikayet ve talebimizi ilgililere ulaştıracağını belirtti. Hem size, hem de Görkem hanım ve Sevinç hanıma ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Fakat, şikayetimi AUDI tarafından çözülebileceği umudu her geçen gün zayıflıyor. Biz aracımızı konfor, sağlamlık vb. sebeplerle aldık, yaklaşık 2,5 aydır araç bu özelliklerinden yoksun. Konuyu bir misal ile anlatayım;5 cm ve 2,5 cm çapındaki 2 adet ızgaradan hangisinden yaklaşık 5 m uzaklıktan fırlatılan 2 cm çapındaki cismin geçme ihtimali fazladır. Söz konusu işin bir standardı olması lazım, sadece estetikle olmuyor. Sıcaklarında etkisiyle 2.5 aydır aracı kullanamıyoruz. Umarım daha fazla mağdur olmadan AUDI yetkileri üzerine düşeni yapar yada yazılı bir cevap verir. Saygılarımızla,

 • 08 Ağustos
  13:44

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. Y. ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla

  AUDI INFO
  444 28 34