08 Mayıs 2015

Audi Klasik Otomatik Şanzıman Sorunu!

2010 model aracımı alalı iki ay oldu. Araçta kavrama ve titreme sorunu var. Yalova'da yetkili servis yok zaten. Ustalara sorduğumda da bir şey yapamayacaklarını kronik bir sorun olduğunu söylediler. Audi gibi bir markanın kronik bir soruna çare bulmamasını anlayabilmiş değilim. Kocaeli yetkili servise götürmeyi düşünüyorum, ancak kendi hatalarını bana yükleyeceklerini diğer şikayetlerden anladığım için korkuyorum. Muhtemelen yüklü bir faturayla karşılaşacağım. Şikayetlerimize Audi Türkiye Distribütörü Doğuş Oto'nun çare bulmasını beklemek sanırım en doğal hakkımız.

Hakan 3.564 Okunma

Cevaplar

 • Hakan 23 Mayıs 2015

  Doğuş Otomotiv aracımın iyi niyet garantisinde yapılamayacağını ve ücretli yapabileceklerini iletti. 2010 model ve az km yapmış bi arabada bu sorunun olması doğuş oto için normal sanırım. Bundan sonra doğuş otonun herhangi bir markasından araç almam ve tavsiye etmem. Normalde yeni Seat leon almayı düşünüyordum ancak allah kimseyi doğuş otonun eline düşürmesin diyorum.

 • Hakan 20 Mayıs 2015

  Doğuş Oto ilk etap için ilgilendi ve gerekli yönlendirmeyi yaptı. Şimdi aracın iyi niyet garantisine girip girmediğini bekliyorum. Doğuş Oto yetkili servisi İzmit Ark Otoya özellikle teşekkür etmek istiyorum.

 • Hakan 19 Mayıs 2015

  Doğuş Oto yetkilileri bir süre önce aradılar ve İzmit Ark Otoya yönlendirdiler. Bugün araca baktılar kavramanın değişimi gerekiyormuş. İyi niyet garantisinde olup olmadığı henüz belli değil. Sanırım bu km de bir Audi'de olmaması gereken bir vakıa olduğu için iyi niyet garantisinde yapacaklar. Bakalım göreceğiz. Bu arada Ark Oto çalışanlarına ilgi ve güler yüzlerinden dolayı teşekkür ederim. Sonucu bildireceğim...

 • Audi Temsilcisi08 Mayıs 2015

  Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. HAKAN Bey ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla AUDI INFO 444 28 34

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön