11 Aralık 2013

Audi Garantiden Yine Red Geldi!

Audi ÖZSA servisine daha önce konsol soyulması şikayeti ile gittim. Garantiden red geldi. Bende tüketici hakem heyetine şikayet ettim ve değişim kararı çıktı ve şuan değişim için parça bekliyorum. Tüm bu süreç diğer şikayet kaydımda var. Şimdi ise salıncak burcu değişmedi gerekiyor ve garantiden yine red geldi. Bu kadar olmaz ya bu nasıl garanti? Yine hakem heyetine başvuracağım hakkımı arayacağım. Müşteri, garanti kimsenin umrunda değil.

Arif 1.279 Okunma

Cevaplar

  • Arif 21 Aralık 2013

    2012 model audi a3 marka garanti kapsamı da aracımı kayseri özsa audi servisine esneme sırasında gıcırtı ya benzer bir ses geliyor şikayeti ile başvurdum inceleme sırasında ön salıncak burcundan geldiği tespit edildi usta yağlama işlemi yaptıklarını söyledi geçici bir çözüm olacağı için kabul etmedim garanti işlemleri başlatıldı ve sonuç olarak her iki taraftada ses olduğu için (sağ-sol) garanti kabul etmedi ve kullanıcı hatası cevabını aldım. Audi türkiye müşteri hizmelerini arayarak tekrardan incelenmesini istedim ve bugün tekrar servise gittim. Servis danışmanı selma taştan hanımın kaba ve kötü davranışlarına maruz kalarak şu cevabı aldım '10 yıldır audideyim ve hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım' kaba tutumunu devam ettirerek ustayı çağırdı ve usta ile görüşmemizde bunun bir sorun olmadığını soğuk havalarda plastik parçanın esneme sırasında bu sesi çıkardığını sıcak havalarda yapmayacağını , bu parçayı değiştirsek bile yine aynısını olacağını parça aynı parça bir iyileştirme yok cevabını aldım 10 yıllık servis danışmanı selma hanım bunu bilmiyor mu diye sorduğumda bu ses tüm a 3 lerde oluyor ve servis danışmanına bu yansımıyor olabilir dedi ben onu uyarırm cevabını aldım. Ustanın bu cevabına istinaden tamam demek zorunda kaldım. Şimdi çelişki şu audi hatayı kabul ediyor ama kullanıcı hatası diyor özsanın ustası ise hata yok bu ses olur zaten diyor bu nasıl bir çelişki? Benim aracımda soğuk havalarda hacı murat gibi esneme sırasında gacırtı gelmeye devam mı edecek? Servisteki usta son kes şunu sözlü beyan etti ben burayı yağlarım hem sorunu hemde sesinizi kesebilirim fakat ilerki zamanlarda yine yapar.durum şu mu a3 soğuk havalarda gıcırdar sıcakta sessizdir mi? Tüm bu sorularıma lütfen cevap verin ben hakkımı mahkemelerde aramaktan sıkıldım müşteri olarak firma yetkililerinden biri lütfen bizi savunsun.

  • Audi Temsilcisi11 Aralık 2013

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. ALBAYRAK ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir. Saygılarımızla AUDİ İNFO 444 28 34

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön