Audi Garanti Kapsamına Alınmayan Direksiyon Çatlağı!

Emre K. |

Sekiz ay önce aldığım Audi a3 aracımın direksiyon airbag kapağında hiçbir darbe olmaksızın çatlak oluştu ve zaman içerisinde büyüdü. Servis başvurumda bu durum "dış etkene bağlı" olarak değerlendirilerek garanti kapsamı dışı bırakıldı. Korna çalmak dışında en ufak bir dış müdahale olmadı.

Üstelik bir hafta önce ablamın aracında ise aynı sorun garanti kapsamında düzeltildi. Daha fazla para vererek Audi almamın pişmanlığını yaşıyorum ve kişiye göre muamele yapılan Doğuş Oto hakkında mahkeme de dahil sonuna kadar hakkımı arayacağımı da iletiyorum. Beş yıl içinde kendilerinden tam "11" adet yeni araç alma gafletinde bulunan aileme (yanlış anlaşılmasın çekirdek ailemden söz ediyorum) reva görülen muameleyi de tekrar kınıyorum!

Etiketler :

Direksiyon Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre K.
  01 Ağustos
  11:46

  Evet benimle görüşüldüğü doğrudur, zaten bu nedenle bu şikayet kaydını oluşturdum. Bilgilendirmeden kasıt bana dendiği gibi "sert bir cisimle" bu hasarı vermekse bunu kesinlikle kabul etmiyorum. Hakkımı yasal yollarla arayacağımı ve üzüntümü de kayıt altına alıyorum.

 • 01 Ağustos
  09:39

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. KÖROĞLU ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  AUDI INFO
  444 28 34