Audi Garanti Kapsamına Alınmayan Debriyaj Balatası!

Fazli A. |

2012 model manuel vites A3 aracım, daha 30.000 km iken debriyaj baskı balatası arızalanmış ve Kayseri Özsa (Doğuş Oto bayisi) tarafından kullanıcı hatası olarak değerlendirilip garanti kapsamına alınmamıştır.Arızadan yaklaşık 1 ay önce aracım servise girmesine rağmen, bu hatası servis tarafından bana bildirilmemiştir. Ayrıca uzun yıllardır sürüş deneyimine sahip olan tarafımca da son 3,4 km ye kadar sorun anlaşılmamıştır.Her debriyaj baskı balatası arızasının.Doğuş oto tarafından kullanıcı hatası olarak basma kalıp cümlelerle geçiştirildiği gördüm. Oysaki her metal parçada olduğu gibi, üretim hatası olabileceği dikkate alınmamıştır.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fazli A.
  16 Eylül
  14:05

  Audi ve Doğuş Oto \'nun müşteri memnuniyeti ve iyiniyet kurallarını dikkate almaması sebebiyle, bundan sonra herhangi bir aracının almıycam. Ve her platformda bu tutumlarını anlatacam.

 • Fazli A.
  09 Eylül
  17:59

  Audi tarafından çözüme yönelik hiç bir girişimde bulunulmamış, basmakalıp cümleler ile müşteri memnuniyeti dikkate alınmamıştır. Yolda kalan aracımın debriyaj balatası arızasının kullanıcı hatası olarak değerlendirilmesi sonucu 1.300 TL tutarında servis ücreti benden alınmıştır.

 • 09 Eylül
  10:04

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. A. ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  AUDI INFO
  (212) 335 04 24