Audi Çok İlgisiz!

Mehmet A. |

Geçen ay gittiğim Audi Ozon Çekmeköy -İstanbul servisinde 2014 Aralık ayında sıfır aldığım aracım sol camından sürtme sesi geldiği şikayetiyle servise gittim ancak oradaki arkadaşlar bu durumun kullanıcı hatası kaynaklı olduğunu söylediler. Doğuş Oto Genel müdürlüğü aradım ve şikayette bulundum fakat genel müdürlük ise bayisini savundu ve görmeden evet kullanıcı hatası dedi. Yalnız aracı aldığım Adapazarı Otokur bayisi mail atıp evet biz aracı verdiğimizde bu ses vardı ve ilk bakımda onaracağız diye söyledik demesine rağmen ben suçlu bulundum ve Adapazarı'na gidemeyeceğimi ve hakkım olan onarımın İstanbul'da bir serviste yapılmasını istemek en doğal hakkım sonuçta hepsi tek bir fabrikaya bağlı.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet A.
  24 Mart
  17:23

  Siz kendi kendinize görüştüğünüzü sanıyorsunuz. Ben kesinlikle tatmin olmadım Audi mi bir daha asla ve önüme gelenede anlatacağım ve çevremede kesinlikle aldırmıcam... .

 • 17 Mart
  14:35

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. MEHMET Bey ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla
  AUDI INFO
  444 28 34