Audi Bakım Sonrası Şikayetlerle İlgilenmiyor.

Gülçin G. |

Audi A3 marka aracımı 90000 km bakımı için Doğuş oto Kartal servisine verdim. Bakım sonrası hiç kontrol etmeden 2000 y TL ödememi yaptım. Aracı kullanınca sileceklerin lastiklerinin iz bıraktığını gördüm, faturaya bakınca hem silecek hem cam sileceği ücretlerinin ayrı ayrı fatura edildiğini gördüm. Silecekler iz yapıyor ve zorlanıyorum kullanırken,2 kez mail attım, bir bayan aradı, şikayetimi dinledi ve ben ilgililere ileteceğim, sizi arayacaklar dedi 3 haftadır ilgilenilmedi.
Doğuş Oto Kartal sadece servis öncesi getirin diye ısrarla arıyor, sonrasında ilgi yok. Pişmanım bu servise gittiğime.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülçin G.
  24 Kasım
  11:01

  Audi firması iletişimle ilgili ,yani yetkili kişiye ulaşımı sağlarsa,personel yardımcı oluyor, fakat iletişimde sorunları var.

 • Gülçin G.
  24 Kasım
  10:58

  Şikayetvar.com a yazdıktan 1 gün sonra Audi servisten Burak Dokur aradı ve bizzat ilgilenerek,servis gönderdi Ferhat Yılmaz adlı kişi ,silecek lastiklerini değiştirdi ve sorun çözüldü. (Burak bey daha önceki 3 bildirimin kendisine ulaşmadığını ifade etti.)
  Teşekkür ederim.

 • 19 Kasım
  14:31

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. GÜLÇİN Hanım ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir.

  Saygılarımızla

  AUDI INFO
  444 28 34