Audi Aracımın Yol Bilgisayarı Yok!

Selçuk K. |

Yakın zamanda Audi A3 1. 4 TFSİ 2010 model araç aldım. Baştan dikkatimi çekmedi fakat sonradan göstergelerin olduğu yerde bir eksiklik fark ettim ve Yol Bilgisayarının olmadığını fark ettim. Yol bilgisayarının olması gereken yerde karanlık bir boşluk vardı. Audi Şenyıldızı aradığımda. "Sizin aracınızda yol bilgisayarı ve bilgi ekranının gözükmesi hiç bir şekilde mümkün değildir" cevabını aldım. Yani kısaçacı en basit araçların bile üzerinde gelen Yol bilgisayarı Audi için opsiyonel olmuştu. Değişik markalardan çok fazla aracım olmasına rağmen böyle bir şey ile karşılaşmadım. Sırf bu yüzden bir daha Audi marka araç tercih etmeyi düşünmüyorum. Bence bu şekilde basit şeylerden kısmak hiç de hoş değil.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selçuk K.
  10 Nisan
  10:31

  Ayrıca VW grubunun DSG leri problemli .Turkiyede henuz bunu insanlara soylemiyorlar fakat yurtdışında geri çağırmalar başladı.Audi yaptığı hatanın arkasında durup en azından daha fazla insanların gözünde küçülmemek için yaptığı bu hatayı düzeltmeli..Aksi durumda cok buyük prestij kaybı ve müşteri kaybı yaşayacağını düşünüyorum.
  Bana çok fazla kişi aracımdan memnun olup olmadığımı soruyor.Bendeki cevap ise malumunuz....

 • Selçuk K.
  22 Mart
  11:49

  Gelen Cevap 2010 model 1.4 TFSI araçta yol bilgisayarı olmadığı yönünde..Yani en basit araçlarda bile olan yol bilgisayarı 2010 model Audi A3 te yok...Fabrikadan bu şekilde üretilmiş.Bir daha Audi tercih etmem mümkün değil.

 • 15 Mart
  15:48

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. K. ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla
  AUDİ İNFO

  0(212) 335 04 24