Audi Aracımın Tamir Süresi ve İkame Araç Sorunu.

Anıl K. |

13.05.2014 tarihinde hasarlı olan aracımı Audi yetkili servisi Erel'e onarımı için bıraktım. Kasko şirketim tarafından ikame araç verildi. Fakat dün ikame araç tahsis süresi doldu. Kalan zamanda yerine araç verilmesi için Doğuş Oto yetkilileri ile çağrı merkezi aracılığı ile görüştüm.

Aracımın serviste kalma süresinin uzamasının kendileriyle ve servis yoğunluğu ile alakalı olduğu için kalan zamanda ikame araç vermelerinin gerektiğini söyledim. Fakat ne bir geri dönüş ne de araç verilmedi. Servisten çıktığı aracımı satıp başka markaya geçeceğim.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Anıl K.
  21 Mayıs
  13:04

  Herhangi bir çözüm üretme ya da sorun giderme olmamıştır. Aracım hala servistedir ve ikame araç tahsis edilmemiştir. Sadece telefon görüşmesi yapmak için aradılar. Markaya ne güvenim kalmıştır, ne de bir daha herhangi bir alışverişte bulunurum. Onarımı tamamlandığı gibi aracımı servisten alıp, satacağım. Müşteri memnuniyetsizliğiniz için teşekkürler.

 • 21 Mayıs
  12:36

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. K. ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  AUDİ İNFO
  (212) 335 04 24