Audi Aracımın Şanzımanı Arızalı.

Oktay S. |

2009 model Audi A3 S tronic arabamı aldıktan 1 yıl sonra yolda kaldım. Şanzımanı değiştirdiler vurma sonunu hep vardı normal dediler. Aldığımın üçüncü günü servisteki yetkililere daha önce opel easytronic marka arabamda şanzıman problemi yaşadığımı ve tekrar aynı sorunla karşılaşmak istemediğimi söylemiştim.

Bir hafta önce değiştirilen şanzımanında mekatronic problemi çıktı yolda kaldım. Servis tamir yapamıyor. Yenisi 5000 TL artı ilave ne çıkar bilemiyorum. Netten araştırdım alternatif tamirciler var. Audi gibi bir marka böyle bir arızayı bile bile vatandaşa fatura etti ve hiç yardımcı olmadı. Nasılsa garantisi bitti ya ama çinde bile 10 yıl garanti veriyormuş aynı şanzımanlara.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oktay S.
  14 Mayıs
  11:05

  mekatroniğin içinde bir kart varmış .fiyatı 100 dolar.o yanmış.değiştirip format attılar .1100 tl ye maloldu.ama emin olun 400-450 tl lik iş.audi yetkilileri bu kadar basit bir sorunu hemde kendilerinden kaynaklandığı halde 5000 tl gibi bir rakama fatura etmeğe kalkıyorlar.mazeret de 3 - 4 servis kendilerine gitmemişim.zaten problemlerimi çözemedikleri için servise gitmedim.bunuda bana mazeret yaptılar.gitseymişim bana 5000 tl lik parçayı indirimli vereceklermiş.çözümün değil menfaatin parçası olmuşlar.site yetkililerine kendimi ifade etmeme olanak verdikleri için teşekkür ederim.

 • Oktay S.
  30 Nisan
  12:11

  beklediğim gibi bir takım mazeretlerle ikna edilme çabaları ve samimiyetsiz bir yaklaşım gördüm. ben zaten cüzi bir rakama sıkıntımı halletmekteyim.bir dahada audi almam.site yetkililerine teşekkür ederim

 • Oktay S.
  28 Nisan
  14:54

  Firma yetkilisi bayan beni dinledi fakat daha bir cozum teklif edilmedi

 • 25 Nisan
  15:14

  Sayın Yetkili ;

  Müşterilerimizden Sn. SERBES ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla

  AUDI INFO
  444 28 34