26 Kasım 2013

Audi Aracımın Şanzıman Arızası Giderilmiyor!

2012 Şubat'ında Bursa Doğuş otodan sıfır aldığım Audi A3 aracı 2 gün sonra şanzıman titreme ve sirkeleme şikayeti ile ilgili servise götürdüm. Aracın normal olduğunu söylediler. Daha sonra şanzımandan, sol camdan ve motor bölümünden gelen sesler için gittim. Şanzıman kuru imiş 1'den 3'e, 2'den 4'e geçiyormuş.

Camdan gelen ses rüzgar sesiymiş, avans sesi de Türkiye'deki yakıt firmalarının kalitesiz benzininden kaynaklıymış. Hepsine oluşturulmuş bir cevap var. Daha sonra titreme artık dayanılmaz hale geldi ve sonunda kavrama değiştirildi. Şikayetlerim devam ediyor servis sorun yok diyor genel müdürlük servis görmüyorsa yapacak bir şey yok diyor.

Nedim 2.145 Okunma

Cevaplar

  • Nedim 01 Aralık 2013

    Her soruna ders olarak verdikleri bir cevap üretmişler. Bu cevaplar hukukçuları ve bilirkişileri ne kadar tatmin edecek göreceğiz. Hadi Hayırlısı

  • Nedim 27 Kasım 2013

    Evet bilgi verildi. ikna edildi mi? Hayır. Doktor bey midemde yanma , gaz ve şişkinlik var? Doktor: Herkeste var alışmaya çalış. Audi a3, verdiğimiz paranın yarısına alabileceğimiz bir araç değil ve bu nedenle beklentilerimizde o seviyede yüksek. Evet aldığım araç audi ve bu kronikleşmiş rahatsızlıklardan dolayı sorunu gidermek zorundasınız. Ama aramızda ki sorun sizin mevcut sorunu görmek istemeyişinizden kaynaklanıyor.

  • Audi Temsilcisi26 Kasım 2013

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. AYHAN ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla AUDİ İNFO (212) 335 04 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön