06 Mayıs 2013

Audi Aracımın İç Konsolunda Soyulma Oldu!

Audi A3 marka aracımın iç konsolunda ve vites topuzunda toplam 4 farklı yerde soyulmalar oldu. Kayseri Audi servisine aracı götürdüm. Vites topuzunu yüzük, bardaklığı dökülen sıvı, vitesin altındaki plastiği parlatıcı, yan tarafında bir cisim sürtmesi sonucunda olmuş. Yani hepsi kullanıcı hatası neden çünkü Audi'nin parçaları çok kaliteli hiç hata olmaz kesin dış etkendir mantık bu , zaten garanti yetkilisi daha görmeden onay vermiyor abi diyor. Dosyayı açtırdım ve bu gün cevap geldi dış etkenler sonucu oluşmuş. Kısacası şunu söyleyim garanti diye bir durum kesinlikle Audi de yok. Tüketici heyetine başvuracağım.

Arif 551 Okunma

Cevaplar

 • Arif17 Kasım 2013

  Nihayet haklı olduğum ortaya çıktı.Arkadaşlar tüketici hakem heyeti bilir kişi atadı,aracıma yapılan inceleme sonucunda exper haklı olduğumu raporladı ve para iadesi kararı verildi.herkes hakkını sonuna kadar savunsun tüketici düşmanı bu firmalara prim vermeyelim.

 • Arif09 Temmuz 2013

  Tüketici hakemler heyetine başvurdum. Umarım haklı olan burda belli olur.

 • Arif08 Mayıs 2013

  Sonuç olumsuz kullanıcı hatası denildi arkadaşlar resme bakın ve audi kalitesini bir daha düşünün.

 • Arif07 Mayıs 2013

  Bu gün audi yetkilisi tarafından arandım. Talebimi tekrardan aldı. Bakalım sonucu ne olacak burda paylaşacağım.

 • Audi Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn ALBAYRAK ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla AUDİ İNFO 444 28 34

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön