Audi Aracımın Fren Destek Ünitesi Arızalı!

Murat Ç. |

16.11.2013 tarihinde ankara Doğuş Oto Çankaya'dan almış olduğum sıfır km yeni Audi A3 spörtback ambiente aracım 18.12.2013 tarihinden otobanda giderken Abs , Ebt, Asr, yokuş kalkış destek ünitesi vs.. bütün ışıkları bir anda yandı ve aracımız Abs sistemi devre dışı kaldı.

Aracı durdurup sağa çektim ve audi müşteri hizmetlerini aradım. Bana çekici yönlendirip aracımı Adana Aydan Audi'ye çektirdiler. Burada yapılan incelemeler sonucunda aracın Abs fren destek ünitesinin bozuk olduğu ve bu parçanın değişmesi gerektiğini söyleyip arızayı giderdiler. Fakat ben aracın yenisi ile sıfır km ile değişim talebinde bulundum sonuç olarak aracımın bu arızadan dolayı değişmeyeceğini söylediler.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Ç.
  03 Haziran
  09:51

  ıyı günler sağlıklı yaşam merkezinden almış olduğum 7 adet yeşil kahve ürününü iadesi için sağlıklı yaşam merjezine 1 hafta önce iade talebinde bulundum bana 48 saat içinde dönüş yapılacağı bilgisi verildi 1 haftadan fazla süre oldu kimse aramadı ben arayıp sorduğum da ise bana gün içinde dönüş yapılacağı bilgisi veriliyor fakat kimse dönmüyor zaman geçirip iademi negatife etmek için zaman kazanmaya çalışıyorlar iade bir müşterinin en doğal hakkıdır benden 7 adet ürün için yaklaşık 180 tl parayı peşin aldılar ve iade için dönüş yapmıyolar lütfen bu konu ile ilgili yardımlarınızı rica ederim teşekkür ederim.

 • Murat Ç.
  26 Aralık
  14:50

  cevabınızı yazılı olarak tarafıma iletmenizi rica ederim.

 • 26 Aralık
  14:35

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. ÇETİN ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla
  AUDİ İNFO
  444 28 34