Audi Aracımın Farında Buğulanma Var, Normal Diyorlar.

Veli Y. |

2012 Audi A3 sahibiyim. Doğuş Oto Çankaya'dan sıfır aldım. 2 gün önce, yağmur yağdıktan sonra farlarda buğulanma olduğunu fark ettim. Dün servise götürdüm, bana Alman sitesinden başka model araçları gösterip saçma bir şekilde bunun normal olduğunu savundular. Garantisi dolduğundan ve farları temizlemek için tamponun sökülmesi gerektiğinden yaptırmadım ama en tuhaf olanı farları söküp temizleseler bile yine buğulanma olacağını, garanti vermediklerini söylemeleri.

Doğuş Oto'nun çamuru bu bence başka bir şey değil. Sanayide bile yetkili servisten daha çok ilgileniyorlar ve çocuk kandırdıklarını zanneder gibi bunun normal olduğunda ısrar etmeleri bütün güvenimi sarstı. Doğuş'tan daha da araba almam.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Veli Y.
  20 Aralık
  21:23

  Maalesef hala bunun normal olduğunda diretiyorlar. Hatalarını kabul edip özür dileseler anlardım ama o da yok. Madem normal niye trafikteki tüm Audilerin farında buğulanma yok diyorum, cevap yok. Doğuş Oto sınıfta kaldı... Sorunuma da çözüm getiremedi.

 • Veli Y.
  14 Aralık
  00:35

  Şimdi de lamba arıza ışığı yanıyor. Zaten işten güçten zor zaman ayırıp servise götürüyorum arabamı, adamlar işini düzgün yapmadığı için tekrar götürmek zorunda kalacağım. Madem güleryüzünüz, iyi hizmetiniz arabayı satana kadar: niye bakımları serviste yaptırma zorunluluğu getiriyorsunuz?

 • 13 Aralık
  11:36

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. Y. ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla

  AUDI INFO
  444 28 34