13 Aralık 2014

Audi Aracımın Farında Buğulanma Var, Normal Diyorlar.

2012 Audi A3 sahibiyim. Doğuş Oto Çankaya'dan sıfır aldım. 2 gün önce, yağmur yağdıktan sonra farlarda buğulanma olduğunu fark ettim. Dün servise götürdüm, bana Alman sitesinden başka model araçları gösterip saçma bir şekilde bunun normal olduğunu savundular. Garantisi dolduğundan ve farları temizlemek için tamponun sökülmesi gerektiğinden yaptırmadım ama en tuhaf olanı farları söküp temizleseler bile yine buğulanma olacağını, garanti vermediklerini söylemeleri.

Doğuş Oto'nun çamuru bu bence başka bir şey değil. Sanayide bile yetkili servisten daha çok ilgileniyorlar ve çocuk kandırdıklarını zanneder gibi bunun normal olduğunda ısrar etmeleri bütün güvenimi sarstı. Doğuş'tan daha da araba almam.

Veli 4.954 Okunma

Cevaplar

  • Veli 20 Aralık 2014

    Maalesef hala bunun normal olduğunda diretiyorlar. Hatalarını kabul edip özür dileseler anlardım ama o da yok. Madem normal niye trafikteki tüm Audilerin farında buğulanma yok diyorum, cevap yok. Doğuş Oto sınıfta kaldı... Sorunuma da çözüm getiremedi.

  • Veli 14 Aralık 2014

    Şimdi de lamba arıza ışığı yanıyor. Zaten işten güçten zor zaman ayırıp servise götürüyorum arabamı, adamlar işini düzgün yapmadığı için tekrar götürmek zorunda kalacağım. Madem güleryüzünüz, iyi hizmetiniz arabayı satana kadar: niye bakımları serviste yaptırma zorunluluğu getiriyorsunuz?

  • Audi Temsilcisi13 Aralık 2014

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. Y. ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla AUDI INFO 444 28 34

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön