29 Haziran 2013

Audi Aracımın Elektronik Kartı Arızalı!

Aracı alalı 48 ay oldu neredeyse. İlk servis gününden itibaren aracın elektronik kartında problem var diye bildirimde bulunmamıza rağmen çözüm bulunmadı. Çözüm 24 ayı geçtiğimizde ödemesini yapın kartı değiştirelim oldu. Ben de hayır bu arızayı ben ilk servise geldiğim günden bu yana size söyledim ama iş bilmez teknik ekip bana ilk defa mı otomatik araba kullanıyorsunuz diye söyledi.

Bu şikayeti çözümlenene kadar tekrarlayacağım. Almanya'ya da yazacağım. Doğuş'un bu işteki yetkisini tartışsın. 3 kişiyi Bundan sonra da elimden ne geliyorsa karşınızda olacağım.

Senol 801 Okunma

Cevaplar

  • Senol 05 Temmuz 2013

    Evet daha önce bu konuyu görüştüler. Haklısınız 2/3 sini biz ödeyin 1/3 ni siz ödeyin dediler. Ben de kullanıcı hatası değil fabrika hatası bu dedim. Ben neden ödeyeceğim onu anlamadım. parça zaten 30.000 tl diyorlar. Yani ben 10.000 tl ödeyecekmişim. Ben de 1 tl ödemeyeceğimi belirttim ve şikayet edeceğimi belirttim. Konuyu kapatmaya çalışıyorlar ama kapanmayacak. Önce yapılan hatanın arkasında durmayı öğrenecekler. Çözüm görüldüğü gibi yokkkk.

  • Audi Temsilcisi05 Temmuz 2013

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. ÇAĞLAR ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla AUDI INFO 444 28 34

  • Senol'un Teşekkür Mesajı02 Temmuz 2013

    Bir cevap bile yok. Audi kendine yakışanı yaptı. Başka bir şey beklemiyordum zaten. Şikayetvar'a teşekkür ederiz. Bu firmaları bu ülkede sizin gibi firmalar adam edecektir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön