21 Mayıs 2015

Audi Arabamın Boya Değerleri!

2011 yılında Doğuş oto Kartaldan a3 marka otomobil aldım. 15 gün önce Dod firmasına gidip aracımı incelediklerinde aracımın her bölgesindeki boyanın normalin çok üstünde olduğunu ifade ettiler. Aracımda çok ciddi değer kaybı oluşturduğunu ifade ettiler. Daha sonra distbrütör firma olan doğuş otomotiv ile irtibata geçtim arabamın boya değerlerini tekrar ölçtüler ve normal değerlerin çok çok üstünde çıktığını gördüler. Şuan itibariyle 8 gün geçmesine rağmen herhangi bir bilgi verilmedi. Konuyu tüketici mahkemesine taşıyacağım.

Hakkı 2.472 Okunma

Cevaplar

  • Hakkı 25 Mayıs 2015

    Doğuş otomotivden gelen cevap aracımın fabrika değerlerinin Türkiye standartlarına göre yüksek olduğu ve bu durumda 12000 TL zarardayım. Kesinlikle Audi marka araçlarınıza boya ölçümü yaptırmanızı tavsiye ederim. Bundan sonraki durumu avukatıma bıraktım gerekli olanı kendisi yapacaktır.

  • Audi Temsilcisi21 Mayıs 2015

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. HAKKI Bey ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir. Saygılarımızla AUDI INFO 444 28 34

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön