12 Ekim 2016

Audi Arabam 2 Haftadır Serviste ve Bir Muhatap Bulamıyorum.

Ufak bir çamurluk değişmesi için aracımı Audi Avek servisine bıraktım. Özeti şu ki, aracım 2 haftadan daha uzun bir süredir hala serviste ve dün aradığımda her şeyin bittiği çamurluk davlumbazının sipariş edildiği ve onun beklendiği söylendi. 1.cisi şu, bu parçanın değişeceği zaten en başından belliydi aracım 2 haftadır neden serviste yattı ve ben maddi manevi çöktüm artık. Aradığım zaman muhatap bulamıyorum gün içinde dönüş yapacağız deniyor Audi genel merkezden konuyla ilgili dönüş yapacağız diye fakat kaç gündür ne dönen var ne de haber veren. Kesinlikle artık ben bu aracı kullanmaya korkuyorum, en ufak bir hasarda aylarca aracım serviste yatacaksa ben neden dünyanın parasını verdim kardeşim bu arabaya? Almanya genel merkeze kadar şikayetimi iletmeyi düşünüyorum. Artık gerçekten cinnet geçirme noktasına geldim. Arabamın şeklini şemalini unuttum artık gerçekten yeter!

Berkay A. 1.990 Okunma

Cevaplar

 • Berkay A.17 Ekim 2016

  Aracım hala gelmedi. Sadece yaziyim istedim. İlgilenen de yok hala. Ne arayan var ne soran. Ben hayatımda bu kadar yalancı bir firma görmedim. Allah hepinizin belasını versin.

 • Berkay A.14 Ekim 2016

  Gerçekten çok ilgilisiniz. Altı üstü bir çamurluk için aracımın 3 haftadır serviste kalmasını kimse bana mantık çerçevesi içinde anlatamaz. Servisten verilen cevap: herkes 3 hafta bekliyor kimse sizin kadar bağırıp çağırmıyor. Tebrik ederim... Not: aracım hala serviste bu arada çıkmış değil. Almanya'dan piyasada 50 liraya satılan çamurluk davlumbazları var ya onu bekliyoruz 3 haftadır.

 • Berkay A.14 Ekim 2016

  Gerçekten çok ilgilisiniz. Altı üstü bir çamurluk için aracımın 3 haftadır serviste kalmasını kimse bana mantık çerçevesi içinde anlatamaz. Servisten verilen cevap: herkes 3 hafta bekliyor kimse sizin kadar bağırıp çağırmıyor. Tebrik ederim...

 • Audi Müşteri Temsilcisi12 Ekim 2016

  Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. A. ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir. Saygılarımızla AUDI INFO 444 28 34

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön