Audi Arabam 2 Haftadır Serviste ve Bir Muhatap Bulamıyorum.

Berkay A. |

Ufak bir çamurluk değişmesi için aracımı Audi Avek servisine bıraktım. Özeti şu ki, aracım 2 haftadan daha uzun bir süredir hala serviste ve dün aradığımda her şeyin bittiği çamurluk davlumbazının sipariş edildiği ve onun beklendiği söylendi. 1.cisi şu, bu parçanın değişeceği zaten en başından belliydi aracım 2 haftadır neden serviste yattı ve ben maddi manevi çöktüm artık. Aradığım zaman muhatap bulamıyorum gün içinde dönüş yapacağız deniyor Audi genel merkezden konuyla ilgili dönüş yapacağız diye fakat kaç gündür ne dönen var ne de haber veren. Kesinlikle artık ben bu aracı kullanmaya korkuyorum, en ufak bir hasarda aylarca aracım serviste yatacaksa ben neden dünyanın parasını verdim kardeşim bu arabaya? Almanya genel merkeze kadar şikayetimi iletmeyi düşünüyorum. Artık gerçekten cinnet geçirme noktasına geldim. Arabamın şeklini şemalini unuttum artık gerçekten yeter!

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Berkay A.
  17 Ekim
  10:45

  Aracım hala gelmedi. Sadece yaziyim istedim. İlgilenen de yok hala. Ne arayan var ne soran. Ben hayatımda bu kadar yalancı bir firma görmedim. Allah hepinizin belasını versin.

 • Berkay A.
  14 Ekim
  11:00

  Gerçekten çok ilgilisiniz. Altı üstü bir çamurluk için aracımın 3 haftadır serviste kalmasını kimse bana mantık çerçevesi içinde anlatamaz. Servisten verilen cevap: herkes 3 hafta bekliyor kimse sizin kadar bağırıp çağırmıyor. Tebrik ederim... Not: aracım hala serviste bu arada çıkmış değil. Almanya'dan piyasada 50 liraya satılan çamurluk davlumbazları var ya onu bekliyoruz 3 haftadır.

 • Berkay A.
  14 Ekim
  10:59

  Gerçekten çok ilgilisiniz. Altı üstü bir çamurluk için aracımın 3 haftadır serviste kalmasını kimse bana mantık çerçevesi içinde anlatamaz. Servisten verilen cevap: herkes 3 hafta bekliyor kimse sizin kadar bağırıp çağırmıyor. Tebrik ederim...

 • 12 Ekim
  16:36

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. A. ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir.

  Saygılarımızla

  AUDI INFO
  444 28 34