25 Ekim 2016

Audi A3 Şanzıman Sorunu.

Benim 2007 model 112000 km otomatik DSG şanzıman bir A3 aracım var. Yaklaşık 15 gündür araç ısındıktan sonra vites geçişlerinde vurma yapmaktadır. Konu ile ilgili yetkili servisler ve yaptığım araştırmalar neticesinde 2004 ile 2010 model arası 1.6 A3'lerin tamamında bu sorunun yaşandığını gördüm. Kronik bir sorun olduğu için bu noktada Audi markasının devreye girerek mağduriyetimizin giderilmesini talep ediyorum. Otomatik araba alırken bu tür sorun olacak diyenlere biz Audi'ye güvenimizden dolayı gözü kapalı alıyorum dedim. Fakat bugün geldiğim noktada benden kaynaklanmayan bu kronik sorunun Audi tarafından çözülmesini temenni ediyorum. Büyük, müşteri memnuniyetine önem veren ve otomobil sektörünün lideri olan bu firma umarım güvenimi boşa çıkartmaz. Müşteri kaybetmeye başladığınızda emin olun bu 1 ile kalmıyor.

Mustafa 10.377 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa16 Aralık 2016

    Şikayetimin üzerinden 2 ay geçmiş olmasına rağmen mağduriyetim giderilmedi. Üzerine aynı konu ile ilgili bir çok sorun yazılmış ve gördüğüm üzere kimsenin sorunu çözülmemiş herkese aynı dönüş yapılmış. Bu kadar araç sahibi kusurlu bir tek firma kusursuz unutmayın kaybetmeye başladığınızda bu 1 kişi ile kalmıyor.

  • Audi Temsilcisi25 Ekim 2016

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. TENDİK ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla AUDI INFO 444 28 34

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön