24 Ekim 2016 #6756682

Atv Değerlerimizi Kaybettiren Programlar!

Çoğunluğu müslüman olan gelenekleriyle, dünyaya insanlık dersi veren bu toplumun içini boşaltacak ne kadar program ve yarışma varsa halkın sindireceği düzeyde insanlara öyle güzel gösterip izletiyorsunuz ki şeytana hizmet bundan güzel yapılamaz herhalde. Geleceğimizi inşa ederken, moda üst düzey hayat seviyesi, güç, para ve modernlik özentisinden başka bir algı oluşturamıyorsunuz yazık.


Haberleriniz bile taraflı ve boş. İzlenecek bir kanal var mı bilmiyorum, ben bulamadım. İnsana değer veren aile bağlarını, manevi duyguları ve değerleri, yardımlaşmayı, paylaşmayı, kardeşliği, insanlığı ve ahlaki gelişimi önemseyen ve bu hassasiyetle her türlü yayınını düzenleyen yalansız ve tarafsız bir kanal var mı? Bu sözlerimi Atv ''Gözüm Sende '' programını tesadüfen izledikten sonra yazma ihtiyacı duydum. Kendimden geçtim evlatlarımıza yazık.

Furkan 818 Okunma

Cevaplar

  • Furkan22 Ekim 2016

    Yazdıklarımın bir yaptırımı olmayacağını biliyorum ama yine biliyorum ki her anne baba bu gidişattan memnun değil inşallah bu tepkileri bu kanalları izlemeyerek veren bir toplum oluruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön