11 Aralık 2014

Atlasjet Havacılık İade Problemi!

TEM otoyolunda trafiğin kilitlenmesinde dolayı havalimanına geç ulaştım. Orada bulunan yer görevlileri uçaktan teyit alarak bekleyebileceklerini belirttiler ben de kalan 2 yolcuya yardım etmek koşarak yukarıya çıktım. 1 ya da 2 dk. sonra döndüğümde uçağa alamayacaklarını belirttiler.


Akabinde Atlasjet Havacılık'ı arayarak biletimin iptalini istediğimde saat 15:45'i geçtiği için biletin iptal olamayacağını söylediler.


Sıkıntım şu; yer görevlileri beni bu şekilde yönlendirmemiş olsaydı ben biletimi iptal edebilirdim, telefonda görüştüğüm beyefendi görevlilerinin Çelebi'ye ait olduğunu bildirdi ancak bu konunun beni alakadar ettiğini düşünmüyorum. Kullanmadığım bir hizmetin iadesini istiyorum.

Zeki 1.648 Okunma

Cevaplar

  • Zeki23 Ocak 2015

    Bir mail yolladılar. Cevap verdim. Bir tane daha attılar. İkisi de "kopyala/yapıştır"'dan ibaret. Çözüm odaklı hiçbir şey yok içeriğinde. Son cevabım aşağıdaki oldu, sonrasında da arayan soran yok. Büşra Hanım, ben sizi copy/paste taslağınızdan anladım. Bu konuyu çözemiyoruz daha doğru Atlasjet bu konuyu çözemeyecek. Yazımı okumuş olsaydınız, kalkıştan önce aramış olduğumu ve ne şekilde yönlendirildiğimi de anlamış olurdunuz. Siz onun yerine kalıp cümle öbekleriyle mailime cevap vermeyi tercih ediyorsunuz. Teşekkürler, zeki Dikmen

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön