Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Atlas Tıp Merkezi Tüylerim Daha Da Arttı Ve İlgisiz Yerlerde Çıkmaya Başladı

profile
30 Aralık 2020
7.630

Birebir tecrübe yaşadım. Atlas Tıp Merkezi'ne öneri üzerine gittim Çanakkale’de epilasyon için gittim ilk gün güzeldi hoştu her şey 15 gün sonra kontrole gittim yine yok sorun daha sonra 3 ay sonra beklerken randevuyu daha kısa yani 1 ay sonraya verdiler gittim tüylerde azalma var dediler tekrar yaptılar sonra biraz zamanı uzattılar en son ekimde gitmiştim tekrar yapıldı o gün vücudum da beklenmedik bir şekilde su toplar gibi oldu fazla açtık ayarını görsün diye dediler.

15 gün sonra tekrar gittim kontrole kontrolde uygulama yapılmadı düzgün bir şekilde aralıkta gitmem gerekliydi tekrar 17 Kasım'da hasta olmuştum (Covid değil) dışarıda gezmeye çıkacaktım kollarımda tüylenme olmuş tekrar el üstümde aynı şekilde ve daha fazla olmuşlar eskisine göre ve boğazımda bile çıkmışlar dışarı çıkamadım o gün 1 ay evde kaldım yeni yeni çıkıyorum aynaya bile bakamaz olmuştum yaptığı hiç hoş değil her ne yapıyorsa olan benim mental ve fiziksel olarak çektiğim acı oldu ve giden parama parayı dert etmiyorum bile o kadar çünkü ruh sağlığım bozuldu her kendimi görünce sinir oluyorum. 

Not: Normalde gözlük verilir dezenfekte edilip ama hijyenden deyip gözlerimi kapatılması söylenip oradan çıkınca gözlerimin hafif kararmasını da unutmamak gerekli.

Benzer Şikayetler

1

Çanakkale Atlas Tıp Merkezi Zorla Taahhüt İmzalatma Ve Mağdur Etme

profile
24 Temmuz
672

18 Temmuz Salı günü Çanakkale Özel Atlas Tıp Merkezi'nde annem katarakt ameliyatı olmuştur. Ameliyat öncesi süreçte tarif edemeyeceğim kadar mağdur edildik. Çanakkale'de tek el hastane olduğundan dolayı başhekimininden veznede ki y** a** Hanım'a kadar herkes hastaları azarlıyordu tek yaptıkları şey ...

1

Atlas Tıp Merkezi Çanakkale Lazer Epilasyon

profile
26 Şubat
8.914

Başka şehirde koltuk altı ve genital 5 seans bacak 3 seans lazer epilasyona gitmiştim. Yaklaşık 1 sene önce Atlas Tıp'a gittim. Tüm vücut lazer epilasyon 10 seans, seans ücreti 450 TL sabit fiyat garantisi ile anlaştık. 2 ayda bir gitmem planlandı. 3 seans gittim. En son nisanda. Tekrar haziranda gi...

Atlas Tıp Merkezi Akıllı Lens Sorunu

profile
17 Aralık 2022
9.864

Çanakkale Atlas özel hastanesinde yaklaşık 2 yıl önce *** tarafından 2 göz için ameliyatı oldum akıllı lens takacağım gözlüklerden kurtulacaksın dediler gözlükle görmüyorum telefonumu kullanamıyorum ** beyden yardım istiyorum.

1 Destek

Atlas Tıp Merkezi Hasta Kaydı Ve Reçete

profile
26 Ekim 2022
15

Atlas Tıp Merkezi'nde adıma yanlış randevu kaydı oluşturularak şüpheli reçete yazıldı. Tesadüfen e-nabızda gördüm. Hastalarının kişisel kayıtlarını kendilerine göre kullanıyorlar galiba. 26 Eylül'de Çanakkale'de bile olmama rağmen adıma hasta kaydı ve randevu olup reçete yazdırmışım gibi görünüyor.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz